All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 13.03.2020 Açık hava sergisi: Expanded Holiday Yunus Başaran

Kaws’tan AR teknolojisini içeren yeni bir proje geldi.

Profesyonel olarak Kaws olarak bilinen sanatçı Brian Donnelly, ilk zamanlarında 2 boyutlu ancak günümüzde 3 boyutlu figüratif karakterler ve motifler ile ünlendi. Hali hazırda Kaws figürleri hemen hemen yüksek modanın her önemli karakteriyle işbirliği yaptı. Figürleri ise dünyanın dört bir yanında satışa çıktı.

Şimdi ise Kaws, Acute Art ile işbirliğine giderek Kaws figürlerini Arttırılmış Gerçeklik (AR) ile 12 şehirde buluşturduları bir projeye imza atıyor. Expanded Holiday adındaki bu çalışma kapsamında Doha, Hong Kong, Londra, Melbourne, Avustralya New York, New York, Paris, Sao Paolo, Seul, Taipei, Çin Tanzanya ve Tokyo olmak üzere 12 metropolde yeni nesil sanat çalışmasına örnek oluşturuyor. Proje üç çeşit bileşenden oluşuyor; bir kamu sergisi ve iki özel sanat baskısı olarak.Sanat baskılarını sitenin ilgili yerinden 10.000 $ fiyata alabiliyorsunuz. Acute Art uygulaması aracılığıyla keşfedeceğiniz açık hava sergisi ise 26 Mart’tan itibaren 2 hafta bahsettiğimiz noktalarda açık kalacak. 

Kaws
Acute art
Expanded holiday
Benzer İçerikler
Lifestyle Kaws’ın 20 yıllık serüveni Kaws adıyla bilinen Amerikalı sanatçı Brian Donnelly, 20. yılını Companion karakteri ile kutluyor.
28.12.2020
Moda Jacquemus pembesi Moda dünyasının en sevilen tasarımcıları arasına adını hızla yazdıran Simon Porte Jacquemus, 2020 yılını pembeye adadığı özel bir kapsül koleksiyonla sonlandırıyor.
02.12.2020
Kültür-Sanat Açık hava sergisi: Expanded Holiday Kaws’tan AR teknolojisini içeren yeni bir proje geldi.
13.03.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021