All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Kültür-Sanat
Yayın Tarihi: 06.10.2020 39. İstanbul Film Festivali Salih Devrim

Her sene büyük bir ilgi ile karşılanan İstanbul Film Festivali, bu sene hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında gösterime girmeye hazırlanıyor.

39. İstanbul Film Festivali bu sene de birbirinden farklı konu ve tarzlarla sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Daha önce 10-21 tarihleri arasından düzenlenmesi planlanan festival Covid-19 nedeniyle ertelenmişti. Festival, hem çevrimiçi hem de sinema salonlarında bu sene 9-20 Ekim tarihleri arasında beyaz perdeye yansıyacak.

Kuyudaki Taş filminden İnsan Sesi (The Human Vocie) filmine kadar birçok farklı yönetmenin üstlendiği yapıtlar, Cinemaximum Nişantaşı City’s ve Kadıköy Sineması’nda gösterimde olacak. 2 Ekim Cuma günü satışa çıkarılan biletler, pandemi önlemleri nedeniyle gişelerden basılı olarak alınamayacak. Yarışma heyecanının da yaşanacağı festivalde, Uluslararası Yarışma ve Ulusal Belgesel Yarışması bölümlerinin kazananları 20 Ekim’de açıklanacak. Festivalde gösterime girecek filmler için buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

39. İstanbul Film Festivali
The Human Voice
Kuyudaki Taş
Benzer İçerikler
Lifestyle Kadınların sesi Dünya Kadınlar Festivali İstanbul, WOW Vakfı ortaklığında bu kez dijital olarak düzenleniyor. Kadınların sesi bu sefer daha gür çıkacak!
23.02.2021
Lifestyle #ALLlovesValentine: Sevgililer Günü filmleri Sevgililer Günü'nde sizi romantik bir moda sokacak filmleri sıralıyoruz.
07.02.2021
Kültür-Sanat Yeni normalde Sundance Film Festivali Sundance Film Festivali için geri sayım başladı.
16.12.2020
Son Eklenenler
Kültür-Sanat Yanımızdan ayırmak yok! Koltuk altı bakımınızı yeniden şekillendirecek yeni bir ürün öneriyoruz.
30.03.2021
Kültür-Sanat Louvre Müzesi'nden eşsiz deneyim Paris'in dünyaca ünlü müzelerinden Louvre Müzesi, pandemi döneminde sanatseverleri yalnız bırakmıyor.
30.03.2021
Kültür-Sanat The Suicide Squad'dan ilk fragman James Gunn'ın yazıp yönettiği yeni Suicide Squad filminden ilk fragman geldi.
29.03.2021