All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 31.12.2020 Zamansız hediyeler Onur Özcan

Yalnızca yeni yıl için değil tüm özel günler için sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz Nuxe’nin en sevilen ürünlerinin bir araya toplandığı hediye kutularına göz atabilirsiniz.

Nuxe, ortaya koyduğu ürün kalitesi ile birçok kişinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Doğal kozmetik ürünlerinden parfümlere birçok ürün alternatifinin bulunduğu marka 2020’nin son günlerinde yeni yıla özel en sevilen ürünlerinin bir arada bulunduğu hediye paketlerini sundu. Nuxe Kültleri, Nuxe Gün Doğumu, Nuxe Gün Batımı, Nuxe Florale, Nuxe Prodigieux, Nuxe Men Nemlendirici Seti ve Nuxe Men Anti-Aging Hediye Seti’nden oluşan yedi özel set bizleri bekliyor. Hazırlanan ürünler arasında erkekler için de iki farklı set yer alıyor. Parfümler, dudak balmları ve mumlar gibi markanın en sevilen ürünlerinin bir arada sunulduğu hediye paketleri hem yeni yıl da hem de 2021 yılında en çok sevilen hediyelerden olacak. Tüm ürünlere ve daha fazlasına Nuxe resmi sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Özenle hazırlanmış bu yedi setten sizin favoriniz hangisi?

Nuxe
Güzellik
Hediye
Benzer İçerikler
Güzellik Nuxe 30. yılı kutluyor Nuxe ailesinin en ikonik üyesi Huile Prodigieuse, güzellik sektöründeki 30. yılını kutluyor.
10.06.2021
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Zamansız hediyeler Yalnızca yeni yıl için değil tüm özel günler için sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz Nuxe’nin en sevilen ürünlerinin bir araya toplandığı hediye kutularına göz atabilirsiniz.
31.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Rare Beauty artık Türkiye'de! Selena Gomez'in güzellik markası Rare Beauty, yakında Türkiye'deki makyaj severlerle buluşuyor.
22.06.2021
Güzellik Göz çevresindeki kırışıklıklara son Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.
22.06.2021
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021