All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 25.12.2020 YSL Beauty'nin yeni yüzü Merve Girgin

Black Pink grup üyeleri müzikten sonra güzellik sektörüne de giriş yapıyor.

K-Pop'un son zamanlarda öne çıkan gruplarından Black Pink, sadece müzik sektöründe değil, güzellik sektöründe de yükselişe geçiyor. Grup üyelerinin teker teker lüks moda markalarının yüzü olması yalnızca başlangıç. Geçtiğimiz ay grup üyelerinden Lisa'nın MAC’in yeni yüzü olacağı duyurulmuştu. Şimdi sıra Rosé'de. YSL Beauty’nin yeni yüzü olarak ilan edilen yıldızın ilk görüntüsü paylaşıldı. Zoe Kravitz, Kaia Gerber ve Dua Lipa hali hazırda YSL Beauty’nin marka yüzleri. 4 Ocak’ta yayınlanacak kampanyada bu isimlerin arasına katılacak olan Rosé'yi YSL Beauty'nin yüzü olarak görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

ysl
ysl-beauty
black-pink
Benzer İçerikler
Güzellik Rare Beauty artık Türkiye'de! Selena Gomez'in güzellik markası Rare Beauty, yakında Türkiye'deki makyaj severlerle buluşuyor.
22.06.2021
Güzellik Ariana’nın yeni sektörü Güzellik ve bakım markası çıkarmaya hazırlanan Ariana Grande ilk ürününü Ulta Beauty’den satışa sunmaya hazırlanıyor.
16.06.2021
Güzellik Zara Beauty artık Türkiye'de Zara, uzun zamandır beklenen kozmetik koleksiyonunu görücüye çıkardı.
17.05.2021
Son Eklenenler
Güzellik Rare Beauty artık Türkiye'de! Selena Gomez'in güzellik markası Rare Beauty, yakında Türkiye'deki makyaj severlerle buluşuyor.
22.06.2021
Güzellik Göz çevresindeki kırışıklıklara son Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.
22.06.2021
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021