All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 20.07.2020 Yeni nesil kolonya Dilara Yılmaz

Pandemi sürecinde çok dikkat ettiğimiz el temizliği alışkanlığımızda kolonyalar ve dezenfektanlarda yer alıyor. Çantalarımızdan ayırmadığımız geleneksel kolonyalar Pure Line’ın ürettiği yeni nesil kolonyalar ile değişiyor.

Mart ayından beri tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınından dolayı el hijyenine daha fazla önem göstermeye başladık. Sık sık ellerimizi yıkayarak ya da alkol bazlı dezenfektan ve kolonya ile ellerimizin hijyenini sağlıyoruz. Pure Line, geçtiğimiz yıl tanıttığı kokusu 12 saat kalıcı olan duş jellerini tanıtmıştı. Ondan gelen başarısıyla pandemi döneminde önemi artan el hijyeni ihtiyacını karşılamak üzere yeni nesil bir kolonya üretti. Pure Line 80° Kolonyaları, misket limonu ve deniz minerallerinden oluşan kokularıyla temizlik rutininizin parçası olacak.

Galeri
Son Eklenenler
Güzellik Rare Beauty artık Türkiye'de! Selena Gomez'in güzellik markası Rare Beauty, yakında Türkiye'deki makyaj severlerle buluşuyor.
22.06.2021
Güzellik Göz çevresindeki kırışıklıklara son Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.
22.06.2021
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021