All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.12.2020 Rare Beauty’de bağış zamanı Cansu Acar

Eski Disney yıldızı, şimdilerin ise popüler şarkıcısı Selena Gomez bu kez güzellik sektöründe adım adım yükselmekte.

Selena Gomez, lupus hastalığı sebebiyle böbrek yetmezliği yaşamış ve en yakın arkadaşı sayesinde böbrek nakli olmuştu. Yaşadığı psikolojik sorunlar ve olaylı ilişkisinin ardından, 2020'de Rare Beauty adında kurduğu firmasını makyaj severlerle buluşturdu. Siz de kusurların güzelliği olduğuna, pozitif ve özgünlüğün dikkat çektiğine inananlardansanız, bu marka tam da size göre. Üstelik Rare Beauty’nin yüzde 1’lik geliri sağlık kuruluşlarına bağışlanacak.

Gözde şarkıcı, ürünlerinde geniş renk skalasına ve çeşitliliğe yer vermesiyle kalbimizi çalmayı başardı. Renkli kişiliği ve imajıyla dikkatleri üstüne toplayan Selena’nın Rare Beauty koleksiyonunda, rötuş kiti, likit eyeliner, farklı tonlarda dudak bakım kremi, mat rujlar, highlighter, allık, kaş boyası, kaş jeli ve 48 renkten oluşan fondöten ve aynı zamanda kapatıcı bulunuyor.

Galeri
rare beauty
Selena gomez
Benzer İçerikler
Güzellik Ariana’nın yeni sektörü Güzellik ve bakım markası çıkarmaya hazırlanan Ariana Grande ilk ürününü Ulta Beauty’den satışa sunmaya hazırlanıyor.
16.06.2021
Güzellik Zara Beauty artık Türkiye'de Zara, uzun zamandır beklenen kozmetik koleksiyonunu görücüye çıkardı.
17.05.2021
Güzellik Lily-Rose Depp ile Rouge Coco Bloom koleksiyonu Dudakları nemli tutan uzun ömürlü formülü ile Chanel Beauty yeni koleksiyonunu sundu.
26.03.2021
Son Eklenenler
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021
Güzellik Dudak dolgunluğu için bir numara! Dudaklarınızı dolgun tutacak ürün arayışında mısınız? Buyurun yazımıza…
21.06.2021
Güzellik Yaz makyajında yeni marka! Yaz mevsiminde denemek için birebir canlı ve cesur tonlar!
18.06.2021