All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 16.11.2020 Pürüzsüz bir cilde adım adım Onur Özcan

Cilt lekeleri, sivilceler ve kırışıklıklar… Hepimizi zorlayan sorunların başında geliyor. Dermoskin hazırladığı yeni ürünlerle, bu sorunlarla savaşabilmemiz için her zaman yanımızda

Herkes sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt ister. Zamanla oluşan çizgiler ve lekeler güzelliğinize gölge düşürebilir. Zamanında müdehale ile bu durum durdurulabilir ya da yavaşlatılabilir. Dermoskin hazırladığı yeni ürünlerle bizleri bu sorunlardan kurtarmayı hedefliyor. A ve E vitaminlerinin bir arada kullanılmasıyla hazırlanan Be Brıght Retinil Yüz Serumu bu noktada, leke ve kırışıklığa karşı etkili sonuç vaat ediyor. İçeriğinde bulunan %1 oranındaki VİTAMİN A Yaşın ve güneşin etkisiyle oluşan kırışıklık ve lekelerin azalmasında, %5 oranındaki VİTAMIN E antioksidan özelliğiyle UV ışınlarının zararlarından korumada ve yatıştırıcı etkisiyle cildi oluşacak kızarıklığa ve hassasiyete karşı korumada oldukça etkilidir. Eğer normal ya da yağlı cilt tipine sahipseniz bu ürünü kullanabilirsiniz.

Cildinizdeki sorunları hem gündüz hem de gece uygulayacağınız bakımlar ile çözebilirsiniz. Hafif lekelere karşı gündüzleri Be Bright Aydınlatıcı Tonik, Be Bright Arbutin Kompleks Krem ve Be Bright Pigmentyl Sun Protection SPF50+’ı sırasıyla uygulayabilirsiniz. Be Bright Aydınlatıcı Toniği günde ikikez uygulayarak cildinizin aydınlanması ve renk tonunuzun düzenlenmesi için gerekli temizliği yapabilirsiniz. Be Bright Arbutin Kompleks Krem hem leke oluşumunu önlemek hem de var olan lekelerin rengini açmak için özel olarak tasarlandı. Bu krem serinin en güçlü ürünü. Lekelerle savaşırken en çok dikkat edilmesi gerekkonu ise güneşten korunmadır. Be Bright Pigmentyl Sun Protection SPF50+ ile cildinizde daha fazla ton ve leke rengi farkı olmasını engelleyebilirsiniz. Güneşe çıkmadan önce bu koruyucuyu uygulamanız yeterli olacaktır.

Gelelim gece uygulanacak adımlara. Eğer daha derin lekelere ve çizgilere sahipseniz gece bakımını asla atlamamalısınız. Dermoskin’in gece bakım rutinine özel hazırladığı Be Bright Aydınlatıcı Tonik, Be Bright AHA BHA KREM ve Be Bright Göz Çevresi Peptit Kompleks Krem / Be Bright Peptit Kompleks Krem cildinizi geceden gündüze yenilenmesini ve güzelleşmesini sağlayacak. Be Bright Aydınlatıcı Tonik cildinizi temizlemenizi ve bir sonraki aşamaya hazırlamanızı sağlar. Uygularken göz çevrenize değdirmemeye dikkat etmelisiniz. Be Bright AHA BHA KREM içerdiği doğal meyve asitleriyle cildinizdeki ölü deriden kurtulmanızı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlayacak. Haftada 3 gün olacak şekillde kullanmaya başlayıp günlük rutininize dönüştürebilirsiniz. Be Bright Göz Çevresi Peptit Kompleks Krem / Be Bright Peptit Kompleks Krem ise cildinize sabaha kadar derinlemesine nemlendirecek. Cildinizin nem dengesi cilt güzelliğiniz ve sağlığınız için en önemli unsurlardan biridir.

Dermoskin
Güzellik
Cilt Bakımı
Benzer İçerikler
Güzellik Kapsüle gizlenmiş güzellik Cilt ihtiyaçlarını hedef alan Elizabeth Arden, Ceramide kapsül serumlarla zahmetsiz ve etkili bir bakım sunuyor.
27.05.2021
Güzellik Cilde ışıltı katan BB kremler Mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmak isteyenlere BB kremler hem doğal hem de istenilen sonuçları vadediyor.
30.04.2021
Güzellik Cilt bakımında yenilik zamanı Daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için sizce de cilt bakım rutininizi yenileme zamanı gelmedi mi?
26.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Rare Beauty artık Türkiye'de! Selena Gomez'in güzellik markası Rare Beauty, yakında Türkiye'deki makyaj severlerle buluşuyor.
22.06.2021
Güzellik Göz çevresindeki kırışıklıklara son Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.
22.06.2021
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021