All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 19.01.2021 Nuxe ile yaşlanmaya karşı Onur Özcan

Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.

Fransız kozmetik devi Nuxe elde ettiği başarı ile Fransada’daki eczanelerde yaşlanma karşıtı ürünler ve bakım yağları kategorisinde zirveye oturmuş durumda. Markanın yeni ürünü Super Serum (10) da adeta bu başarının kanıtı niteliğinde. Super Serum(10) yüzde 100 doğal botanik yağları hyalüronik asitle buluşturuyor. Her yaş grubundan tüm kadınların kullanabileceği bu ürün, daha genç ve ışıltılı bir cilt vaat ediyor. Yapılan bir testle 31 kadın tarafından 28 gün boyunca denenen bu ürün bütün katılımcılardan tam not aldı. Super Serum (10) yüzde 100 vegan olmasının yanı sıra içerdiği notalar ile sizleri büyülemeye hazır. Hafif, taze ve botanik olarak tanımlayacabileceğimiz bu koku nane, galbanum, ıhlamur, gül, menekşe ve miskin özel birleşimiyle ortaya çıkıyor. Çizgi, leke ve kırışıklıklara veda edebileceğiniz bu ürünün bir diğer özelliği ise ürünün hem şişesinin, hem de ambalajının geri dönüştürülebilir olması.

Nuxe
Cilt Bakımı
Benzer İçerikler
Güzellik Nuxe ile yaşlanmaya karşı Nuxe, hazırladığı yeni serum ile 10 yaş daha genç görünen bir cilt vaat ediyor.
19.01.2021
Güzellik Zamansız hediyeler Yalnızca yeni yıl için değil tüm özel günler için sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmek isterseniz Nuxe’nin en sevilen ürünlerinin bir araya toplandığı hediye kutularına göz atabilirsiniz.
31.12.2020
Güzellik Doğayı hissedin İlhamını doğadan alan Nuxe, organik içerikleriyle kusursuz bir cilt vadediyor.
28.08.2020
Son Eklenenler
Güzellik Fit bir yaza merhaba deyin! Kilo vermede yeni teknolojilerle tanışın.
04.05.2021
Güzellik Hamilelikte esnek bir cilt için Hamilelik döneminde gerilen cilde özenli bir bakım yapmak ve yoğun nemlendirme sağlamak gerekiyor.
03.05.2021
Güzellik Cilde ışıltı katan BB kremler Mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmak isteyenlere BB kremler hem doğal hem de istenilen sonuçları vadediyor.
30.04.2021