All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 22.04.2021 Kısa saç ilhamları Merve Girgin

Kısacık kestirdikleri saçlarıyla fark yaran ünlü isimler, tarzında değişiklik yapmak isteyenlere ilham oluyor.

Yeni mevsime girerken biraz değişiklik yapmaya ne dersiniz? Yaz mevsimiyle birlikte stiliniz, makyajınız, cilt bakımınız ve daha pek çok alışkanlığınız yenileniyor. Dolabınıza daha canlı renkler girerken makyajınızı daha doğal tutmaya özen gösteriyorsunuz. Peki ya saçlarınız? Sıcak güneşli günlere adım atarken fazlalıklardan kurtulmaya daha modern bir görünüm yakalamaya ne dersiniz? Kestirdikleri kısa saçlarıyla farklı tarzları deneyen ünlü isimler size de ilham olabilir.

 

kısa saçlarıyla farklı tarzları deneyen ünlü isimler
saçlarıyla fark yaran ünlü isimler
Kısa saç ilhamları
Kısa saçlı ünlü kadınlar
Benzer İçerikler
Güzellik Kısa saç ilhamları Kısacık kestirdikleri saçlarıyla fark yaran ünlü isimler, tarzında değişiklik yapmak isteyenlere ilham oluyor.
22.04.2021
Son Eklenenler
Güzellik Rare Beauty artık Türkiye'de! Selena Gomez'in güzellik markası Rare Beauty, yakında Türkiye'deki makyaj severlerle buluşuyor.
22.06.2021
Güzellik Göz çevresindeki kırışıklıklara son Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.
22.06.2021
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021