All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 03.05.2021 Hamilelikte esnek bir cilt için Merve Girgin

Hamilelik döneminde gerilen cilde özenli bir bakım yapmak ve yoğun nemlendirme sağlamak gerekiyor.

Hamilelik esnasından her kadının cildinde bazı değişiklikler görülür. Bu dönemde dönemde yüzünüzün ışıltısı artarken, göğüs, karın ve iç bacak gibi kısımlarda gerilmeden kaynaklı çatlaklar oluşur. Cilt derisi giderek esner ve büyüyen bebekle birlikte esneklik artar. Ancak bu dönemde cilde özel bir bakım uygulamak şart.

HiPP Mamasanft masaj ve bakım yağı, hamilelik sürecinde gerilen cilde yoğun bakım sağlayarak çatlak oluşumunu minimuma düşürüyor. Hamilelerin ihtiyaçlarına göre özel olarak formüle edilen bakım yağı, cildi yumuşatarak çatlak oluşumunu gidermeye yardımcı oluyor. Dermatolojik olarak cilde uyumluluğu test eidlen HiPP Mamasanft masaj ve bakım yağı, anne adaylarının cilt sağlığını düşünerek yoğun nemlendirme sağlıyor.

Son Eklenenler
Güzellik Rare Beauty artık Türkiye'de! Selena Gomez'in güzellik markası Rare Beauty, yakında Türkiye'deki makyaj severlerle buluşuyor.
22.06.2021
Güzellik Göz çevresindeki kırışıklıklara son Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.
22.06.2021
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021