All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 22.06.2021 Göz çevresindeki kırışıklıklara son Merve Girgin

Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.

30 yılı aşkın süredir Ceramide kapsüllerle devrim yaratan Elizabeth Arden, kadınların cilt bakım alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor. Göz çevresi bakımı için sunduğu Retinol Ceramide Line Erasing Göz Kremi, klinik olarak kanıtlanmış formülüyle çok işlevli bir göz bakım kremi olarak öne çıkıyor. Retinol ve nemi arttıran seramidlerle formüle edilen göz kremi, sahip olduğu Akıllı Retinol Teknolojisi sayesinde güçlü bir etkiye sahip olmasının yanı sıra hassas göz çevresine sahip olanlar için de gözle görülür sonuçlar doğuruyor.

Mikro kapsüllü retinol ise yaşlanma belirtilerini pürüzsüzleştirir, aydınlatır ve şişkinliği azaltır. Peptit karışımı daha sıkı bir cilt ve renk eşitliği sağlarken Niasinamid karışımı koyu halka görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Retinol Ceramide Line Erasing Göz Kremi, kaz ayağı görünümünü azaltır ve yorgun görünen gözleri aydınlatır. 

 

elizabeth-arden
Benzer İçerikler
Güzellik Göz çevresindeki kırışıklıklara son Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.
22.06.2021
Güzellik Kapsüle gizlenmiş güzellik Cilt ihtiyaçlarını hedef alan Elizabeth Arden, Ceramide kapsül serumlarla zahmetsiz ve etkili bir bakım sunuyor.
27.05.2021
Son Eklenenler
Güzellik Tek sürüşte mükemmel dudaklar Kremsi formdaki mat rujlarla tek sürüşte yoğun bir renk yakalamak artık mümkün.
29.07.2021
Güzellik Piramit karnabahar hakkında bilinmeyenler Piramit karnabahar, zengin besin içeriğiyle insan sağlığını güçlendiriyor ve pek çok hastalığa karşı koruma sağlıyor.
27.07.2021
Güzellik Nail Art ile neşeli yaz Her sezon yeni güzellik ve saç trendleri yükselişte olsa da hiçbirinin nail art kadar yaratıcı olmadığını kabul edelim. Sınırsız hayal gücünün mükemmel bir örneği olan nail art, tek bir renk ojeyi alıp sürmekten sıkılanlar için bire bir. Yaratabileceğiniz harika görünümler için ünlü isimlerden ilham almaya ne dersiniz?
20.07.2021