All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 04.05.2021 Fit bir yaza merhaba deyin! Merve Girgin

Kilo vermede yeni teknolojilerle tanışın.

Yaklaşan yaza formda girmeye ne dersiniz? Gelişen teknolojiler sayesinde artık kilo vermenin pek çok yolu var. Dyt. Seda Dursun ve Dyt. Ayşe Saral tarafından kurulan Nou Wellness, klasik kilo verme tekniklerini rafa kaldıran yöntemler sunuyor.

Sağlıklı değişimler yaratmak için harekete geçen ikili kalıplaşmış güzellik algıları yerine sağlığına odaklanıyor. Uzman kadroyla yola çıkan ekip, sektörde fark yaratan çalışmalara adım atıyor.

Düzenli bir beslenme programının eşlik ettiği Andülosyon terapisi ile ödem atmaya ve metabolizmanızı hızlandırmaya başlayabilirsiniz. Beslenme danışmanlarının eşliğinde değişime ayak uydurabilir, hayalini kurduğunuz vücuda ulaşabilirsiniz.

Dyt. Seda Dursun ve Dyt. Ayşenur Saral "Sağlıklı yaşam ve zayıflama programında bu sistem vücuttaki enerji, yağ, su dengesini sağlamaya yardımcı olur. Andülasyon sisteminin bir diğer önemli etkisi ise bölgesel yağlanmada dokuları uyararak yağ yakımını hızlandırır” diuerek Andülasyon Terapi'nin yağ yakımına etkilerini paylaşıyor. Nou Wellness'da ayrıca bölgesel incelme, medikal estetik, cilt bakımı, lazer epilasyon, psikolojik danışmanlık ve pilates stüdyo çalışmaları gibi uygulamalara ulaşabilirsiniz.

Kilo vermede yeni teknolojiler
Benzer İçerikler
Lifestyle Atiye’den yeni fragman Netflix Türkiye’nin en çok konuşulan yerli yapımı olan Atiye’nin yeni sezon fragmanı yayınlandı.
01.06.2021
Güzellik Fit bir yaza merhaba deyin! Kilo vermede yeni teknolojilerle tanışın.
04.05.2021
Lifestyle Bahar yüklendi; Apple Apple’ın beklenen bahar etkinliği gerçekleşti.
21.04.2021
Son Eklenenler
Güzellik Rare Beauty artık Türkiye'de! Selena Gomez'in güzellik markası Rare Beauty, yakında Türkiye'deki makyaj severlerle buluşuyor.
22.06.2021
Güzellik Göz çevresindeki kırışıklıklara son Akıllı Retinol Teknolojisi ile üretilen Elizabeth Arden Retinol Ceramide, göz çevresindeki ince çizgi görünümüne son verirken cilt dokusunu yeniler.
22.06.2021
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021