All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 19.02.2021 Etat Pur’dan aktif bileşenler Yunus Başaran

Etat Pur’un harika ürünlerine yakından bakalım!

Bioderma ve Esthederm markalarının yer aldığı Naos çatısı altında ülkemizdeki faaliyetlerini arttıran Etat Pur markası saf ve kişiselleştirilebilir olmasıyla diğerlerinden ayrılıyor. Farklı cilt tipleri ve endişeleri için Saf Biyomimetik cilt bakım ürünleri ve Karma ve Yağlı Ciltler için Cilt Bakım Rutini olmak üzere 2 seriden oluşuyor. 

Saf Biyomimetik cilt bakım ürünleri serisi içerisinde saf temizleyiciler, nemlendiriciler yer alırken cilt ile mükemmel uyumlu yüksek derecede saf bileşenlerden oluşuyor. Cilde daha azıyla daha fazlasını sunuyor. Cilde ihtiyacını olan bakımı sunuyor. 

Bu seri içerisinde yer alan karma ve yağlı ciltler için arındırıcı, temizleyici ve makyaj çıkarıcı misel su “Micellar Purifying Cleansing Water” cildin doğal koruyucu filmini korurken durulama gerektirmez. Cildin üzerinde yapışkan bir doku bırakmaz. Sabah ve akşam rutinlerinde kullanılabilir.

Seri içerisindeki diğer ürün yağsız, matlaştırıcı jel krem “Oil-Free Matifying Gel” cildin arındırılmasına yardımcı olurken parlamaya neden olan sebum üretimini de dengeliyor. Cilt tonunu eşitler ve parlayan bölgeleri matlaştırır. Ultra ferah dokusu ile cildi yatıştırır. Sabah ve akşam rutinlerinde kullanılabilir.

Etat Pur’den Karma ve Yağlı Ciltler için Cilt Bakım Rutini ise cilt endişelerine özel geliştirilmiş Pure Active Serisi olarak bilinirken cildin ihtiyacı olan yerde emilip, cilt sorunlarını hedefliyor. 

Seri içerisindeki Pure Active Salicylic Acid 2%, sivilce karşıtı etki göstererek karma ve yağlı ciltleri arındırmaya ve siyah noktaların görünümünü azaltmaya yardımcı konsantre bir bakım sunuyor. Ciltteki pürüzlerin, siyah noktaların görünümünün azalmasında rol oynarken, cilt dokusunun temizlenmesini sağlıyor ve cilt bakteri florasını da destekliyor. Sadece akşam rutinlerinizde cilt endişenizin bulunduğu bölgeye 1-2 damla uygulanması tavsiye ediliyor. 

ALL Magazine Instagram hesabımızda Etat Pur’un bu ürünlerini denediğimiz uygulama videosunu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz!

Etat Pur
Pure Active
Salicylic Acid 2%
Micellar
Purifying Cleansing Water
Saf Biyomimetik
Benzer İçerikler
Güzellik Etat Pur’dan aktif bileşenler Etat Pur’un harika ürünlerine yakından bakalım!
19.02.2021
ALL Men Siz de filtre vermek ister misiniz? Dockers® bağışlanan her su filtresi için bir filtre daha bağışlıyor.
10.12.2020
ALL Men L’Oreal Men Expert ile etkili formül L’Oreal Men Expert’in erkeklere özel geliştirdiği ürünler ile bakım zamanı.
03.12.2020
Son Eklenenler
Güzellik Fit bir yaza merhaba deyin! Kilo vermede yeni teknolojilerle tanışın.
04.05.2021
Güzellik Hamilelikte esnek bir cilt için Hamilelik döneminde gerilen cilde özenli bir bakım yapmak ve yoğun nemlendirme sağlamak gerekiyor.
03.05.2021
Güzellik Cilde ışıltı katan BB kremler Mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmak isteyenlere BB kremler hem doğal hem de istenilen sonuçları vadediyor.
30.04.2021