All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 26.01.2021 Cilt bakımında yenilik zamanı Merve Girgin

Daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için sizce de cilt bakım rutininizi yenileme zamanı gelmedi mi?

Cildimizin ihtiyaçlarına göre hareket etmek ve hak ettiği bakımı uygulamak büyük önem taşıyor. Doğru bakım rutinini benimsemek, cildinizde belirgin değişikliklere yol açacaktır. Cilt bakım rutininizi, cilt tipinize uygun ürünlerle ve gerektiği zamanlarda uyguladığınız taktirde hayalini kurduğunuz cilde ulaşmanız mümkün. 

1985 yılında mükemmel cilt için yola çıkan Institut Esthederm, ilk kullanımdan itibaren etkisi görülebilen ve hissedilebilen iki ürün tanıtıyor. Makyajınızı çıkardıktan sonra kuru cildinize uygulayabileceğiniz Gentle Deep Pore Cleanser, krem formu ile derinlemesine bir temizlik sağlıyor. Cildi ölü hücrelerden arındıran ve cilt dokusunu pürüzsüzleştiren Lightening Buffing Mask, fazla sebumun emilmesine ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.  

Siz de daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilt arayışındaysanız Institut Esthederm ürünlerini denemeyi unutmayın. 

cilt-bakımı
Benzer İçerikler
Güzellik Cilde ışıltı katan BB kremler Mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmak isteyenlere BB kremler hem doğal hem de istenilen sonuçları vadediyor.
30.04.2021
Güzellik Cilt bakımında yenilik zamanı Daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için sizce de cilt bakım rutininizi yenileme zamanı gelmedi mi?
26.01.2021
Güzellik #ALLlist: Annelere özel 100 TL altı cilt bakım ürünleri Mükemmel bir cilde ulaşmak aslında hiç zor değil! Doğru ürünler ve düzenli kullanım ile gözle görülür sonuçlara ulaşmak isteyen anneler için 100 TL altı cilt bakım ürünlerini paylaşıyoruz.
25.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Fit bir yaza merhaba deyin! Kilo vermede yeni teknolojilerle tanışın.
04.05.2021
Güzellik Hamilelikte esnek bir cilt için Hamilelik döneminde gerilen cilde özenli bir bakım yapmak ve yoğun nemlendirme sağlamak gerekiyor.
03.05.2021
Güzellik Cilde ışıltı katan BB kremler Mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmak isteyenlere BB kremler hem doğal hem de istenilen sonuçları vadediyor.
30.04.2021