All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Cildinizle ilgili bilmedikleriniz Onur Özcan

Kozmetik devleri arasında yer alan La Roche-Posay, cilt sağlığı üzerine farkındalık yaratıyor.

Mevsim geçişleri, hava kirliliği, güneş ışınları ve bu etkenlere son olarak eklenen pandemi… Tüm bu etkenler ve daha fazlası cilt sağlığımızı olumsuz yönde etkiliyor ve akne, egzama, alerji gibi hayat kalitemizi doğrudan etkileyen rahatsızlıklarla neden oluyor. Bu sorunlarla nasıl başa çıkacağınızı biliyor musunuz? La Roche-Posay düzenlediği DermLive etkinliği ve etkinlik beraberinde başlattığı #CildinGörünendenFazlası etiketiyle tüm bu sorunlar ile nasıl başa çıkacağınız konusunda bizleri bilgilendirmeyi hedefliyor.

24 Kasım Salı günü 5000'den fazla konuk, gazeteci, influencer, dermatolog ve 60'tan fazla ülkeden hastayla düzenlenen DermLive etkinliğinde dermatologların, doktorların ve alanın diğer uzmanlarının ender bilgileri dinleyicilerle paylaşıldı. Bunun yanı sıra markanın 2021 yılında atacağı önemli adımlardan da bahsedildi. Etkinlikte cilt sağlığının, psikolojiden yaşam kalitesine kadar hayatımızın hangi noktalarını ne derece etkilediği konularına da değinildi. Her bir cilt problemi alanın uzmanları ile farklı atölyelerde incelendi. La Roche-Posay #CildinGörünendenFazlası etiketiyle birlikte instagram üzerinden gerçekleştireceği canlı yayınlar ile daha geniş kitleleri bilgilendirecek. 7, 10 ve 14 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek canlı yayınlarda uzman dermatologlar ve psikologlar dermatolojinin hayatımız üzerindeki etkileri hakkında konuşacaklar. Tanınmış influencer’lardan Nur Bilen Yavuzer, Meriç Küçük ve Elvin Levinler de canlı yayınlara katılarak güzellik ve bakım ile ilgili deneyimlerini paylaşacaklar.

La Roche-Posay
Cilt Bakımı
Sağlık
Güzellik
Benzer İçerikler
Güzellik Cilde ışıltı katan BB kremler Mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmak isteyenlere BB kremler hem doğal hem de istenilen sonuçları vadediyor.
30.04.2021
Güzellik Cilt bakımında yenilik zamanı Daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt için sizce de cilt bakım rutininizi yenileme zamanı gelmedi mi?
26.01.2021
Güzellik #ALLlist: Annelere özel 100 TL altı cilt bakım ürünleri Mükemmel bir cilde ulaşmak aslında hiç zor değil! Doğru ürünler ve düzenli kullanım ile gözle görülür sonuçlara ulaşmak isteyen anneler için 100 TL altı cilt bakım ürünlerini paylaşıyoruz.
25.01.2021
Son Eklenenler
Güzellik Fit bir yaza merhaba deyin! Kilo vermede yeni teknolojilerle tanışın.
04.05.2021
Güzellik Hamilelikte esnek bir cilt için Hamilelik döneminde gerilen cilde özenli bir bakım yapmak ve yoğun nemlendirme sağlamak gerekiyor.
03.05.2021
Güzellik Cilde ışıltı katan BB kremler Mükemmel bir cilt görünümüne kavuşmak isteyenlere BB kremler hem doğal hem de istenilen sonuçları vadediyor.
30.04.2021