All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 15.05.2020 Bu yazın öne çıkan 3 saç stili Dilruba Karaköse

Oldukça kolay saç stilleriyle, hem trendleri takip edebilir hem de zahmetsiz şekilde bakımlı görünebilirsiniz.

Moda dünyasında yaşanan sezona bağlı değişimler, kendini elbette güzellik alanında da gösteriyor. Söz konusu yaz ayları olduğunda  ise saçlarda sıcak havalara meydan okuyabilecek türde modeller öne planda oluyor. Bu yıl hayatımızın bir parçası olan maskelerle de kullanabilmek adına daha kullanışlı stillere doğru bir yönelim söz konusu. O zaman bu yazın öne çıkan 3 saç stilini keşfe çıkalım.

Yüksek at kuyruğu

Sıcak havalarda özellikle uzun saçlara sahip olanların en sık tercih ettiği modellerden biri ve tabii ki bu yaz da durum değişmeyecek gibi görünüyor. İşin içine biraz hareketlilik katmak için tokalardan ya da scruchie’lerden yardım alabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken, sizi rahatsız etmemesi ve elinizle düzeltmek zorunda kalmamanız adına biraz sıkı bir şekilde toplamak…

Islak görünümlü topuz

Bir başka pratik model ise ıslak görünümlü topuz oluyor. Günün her anında kolaylıkla size eşlik edebileceği gibi, yapımı da bir hayli kolay. Püf noktası ise ıslak görünüm efekti verecek jel ya da köpük kullanmak. Eğer kısa saçlıysanız ya da kontrol edilmesi zor bebek saçlarınız varsa, biraz daha fazla jel tercih edebilirsiniz.

Kulak arkasına doğru serbest

Saçlarınızı yüzünüzden tamamen uzak tutmanın ve aynı zamanda şık görünmenin en güçlü yolu bu model. Özellikle kısa saçlara sahipseniz, sizin için çoktan vazgeçilmezler arasında yer alıyordur. İddialı küpelerinizi sergilemek için de mükemmel bir fırsat sunarken, daha sabit kalmasını istiyorsanız tel tokalardan yardım almanız mümkün.

Saç
Trend
Güzellik
Son Eklenenler
Güzellik Dünya Yoga Günü Bu yıl 7. si kutlanan Dünya Yoga Günü, Hindistan'ın önderliğinde akıl ve beden sağlığının önemine vurguda bulunuyor.
21.06.2021
Güzellik Dudak dolgunluğu için bir numara! Dudaklarınızı dolgun tutacak ürün arayışında mısınız? Buyurun yazımıza…
21.06.2021
Güzellik Yaz makyajında yeni marka! Yaz mevsiminde denemek için birebir canlı ve cesur tonlar!
18.06.2021