All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Güzellik
Yayın Tarihi: 27.04.2021 #ALLlist: 50 TL altı rujlar Onur Özcan

Hadi kendinizi şımartıp bir ruj alın!

Eğer yoğun bir makyaj tercih etmek istemiyorsanız, maskara ve bir ruj ile hem cildinizi yormayacak hem de bakımlı görünmenizi sağlayacak bir görünüm elde edebilirsiniz. Bordonun güçlü tonlarından zamansız kahverengi tonlarına kadar geniş bir renk aralığına sahip sizler için seçtiğimiz 50 TL altı rujlara yakından göz atalım. 

Maybelline New York
Max Factor
Cecile
Deborah Milano
Pastel
First Time
50 TL altı rujlar
Benzer İçerikler
Güzellik #ALLlist: 50 TL altı rujlar Hadi kendinizi şımartıp bir ruj alın!
27.04.2021
Moda Daily Paper’ın yeni büyüleyici mağazası New York’un yeni mağazası Daily Paper, eşsiz görünümüyle moda tutkunlarını büyülüyor.
26.10.2020
ALL Men Beyzbol dünyasında Kith Beyzbol dünyasının kapılarını aralayan Kith, yeni koleksiyonu ile altın bir vuruş yapıyor.
25.09.2020
Son Eklenenler
Güzellik Tek sürüşte mükemmel dudaklar Kremsi formdaki mat rujlarla tek sürüşte yoğun bir renk yakalamak artık mümkün.
29.07.2021
Güzellik Piramit karnabahar hakkında bilinmeyenler Piramit karnabahar, zengin besin içeriğiyle insan sağlığını güçlendiriyor ve pek çok hastalığa karşı koruma sağlıyor.
27.07.2021
Güzellik Nail Art ile neşeli yaz Her sezon yeni güzellik ve saç trendleri yükselişte olsa da hiçbirinin nail art kadar yaratıcı olmadığını kabul edelim. Sınırsız hayal gücünün mükemmel bir örneği olan nail art, tek bir renk ojeyi alıp sürmekten sıkılanlar için bire bir. Yaratabileceğiniz harika görünümler için ünlü isimlerden ilham almaya ne dersiniz?
20.07.2021