All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 31.03.2021 Stilin yeni kodu Salih Devrim

Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?

Markalar imajlarını daha geniş kitlelere ulaştırmak için yeni yüzler ile bir araya gelerek bu girişimlerinde başarılı oluyor. Nautica ise uluslararası arenada uzun yıllardır liderliğini sürdürdüğü denizcilik ve lifestyle moda markası imajını güçlü bir iş ortaklığıyla yenilediğini duyuruyor. Böylelikle Nautica’nın 2021 yılında Türkiye marka elçisi ünlü oyuncu Engin Öztürk oluyor.

Türkiye’nin en beğenilen ve sevilen oyuncularından Engin Öztürk, global marka iş birliği için; “Nautica, zaten sevdiğim ve tercih ettiğim bir marka. Türkiye’de Nautica’nın marka elçisi olmaktan mutluluk duyuyorum. Markanın doğayla iç içe olması, doğaya önem vermesi ve dünyaca tanınmış olması beni heyecanlandırırken zaten kullandığım ve alışık olduğum çizgisi iş birliğimizi çok güçlü kıldı." diyerek memnuniyetini dile getirdi. 

Engin Öztürk
Nautica
Benzer İçerikler
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021