All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 10.12.2020 Siz de filtre vermek ister misiniz? Yunus Başaran

Dockers® bağışlanan her su filtresi için bir filtre daha bağışlıyor.

Sürdürülebilirlik anlayışını attığı büyük adımlarla kökünden değiştiren Dockers®, Waves For Water kurucusu Jon Rose ile “Work Forward”, “Sevdiğin şeyi yap, dünyayı değiştir” isimli proje için 3 yıllık işbirliğine girdiğini duyurdu. 

Waves For Water, kurulduğu günden bu yana yani yaklaşık 10 yıldır dünyanın dört köşesine temiz içme suyu götürmek gibi bir misyonu üstlendi. Aynı zamanda Dockers®’ın karbon ayak izi ve su tüketimi gibi konularda aldığı kararlar çerçevesinde boyama, bitirme gibi işlemlerde kullanılan su miktarının %73’e kadar tasarrufunu sağlayan Water<Less® Teknolojisi'nin de 10. yılı olması bu projenin önemi hakkında fikir veriyor.

Dockers® ve Jon Rose işbirliği kapsamında Give a Filter adında bir proje başlıyor. Wavesforwater.org sitesi üzerinden bağışladığınız her su filtresi için bir tane de Dockers® sizin için bağışta bulunacak. 

Dünyamızın yaşadığı bu büyük su krizi zamanlarında su filtresi sahibi olmak ve bunu bağışlamak büyük bir lüks. Siz de bu lükse ortak olarak, lüksü ulaşılabilir kılabilirsiniz. 

Dockers
Give a Filter
Wavesforwater.org
Work Forward
Waves For Water
Jon Rose
Benzer İçerikler
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
Moda Rosé Haleia’dan vazgeçmiyor Rosé çıkardığı ilk solo albümünde tercihini Türk markasından yana kullandı.
16.03.2021
Güzellik Etat Pur’dan aktif bileşenler Etat Pur’un harika ürünlerine yakından bakalım!
19.02.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021