All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 03.12.2020 L’Oreal Men Expert ile etkili formül Salih Devrim

L’Oreal Men Expert’in erkeklere özel geliştirdiği ürünler ile bakım zamanı.

Havaların soğumasıyla birlikte cilt bakımının önemi daha çok artıyor. L’Oreal Men Expert ise bu önemi ihmal etmememiz için cilt temizliğinden, bakımına kadar birçok ürünü bizlerle buluşturuyor. Kömür içeren formülü ile Pure Charcoal yüz yıkama jeli, ciltteki lekeleri ve siyah noktaları ortadan kaldırırken C vitamini ile zenginleştirilmiş Hydra Energetic ise güne başlarken bakımlı ve enerjik hissettirmeyi başarıyor.

Cildi temizlemenin yanı sıra ferahlık hissini daha uzun yaşatmaya yardımcı olan L’Oreal Men Expert, bakım alanındaki uzmanlığını deodorant ve duş jelleriyle de ortaya koyuyor. Sprey ve roll-on alternatifleriyle uzun süre kalıcı etki yaratan ürünler 96 saate kadar koruyucu özelliğini kaybetmeyerek gününüzün daha ferah geçmesine yardımcı oluyor. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri ve daha fazlasını aşağıdaki görsellerde bulabiliriniz.

Kapak Fotoğrafı: The Yorkshire Gentleman

L’Oreal Men Expert
Pure Charcoal
Hydra-Energetic
Benzer İçerikler
Güzellik Etat Pur’dan aktif bileşenler Etat Pur’un harika ürünlerine yakından bakalım!
19.02.2021
ALL Men L’Oreal Men Expert ile etkili formül L’Oreal Men Expert’in erkeklere özel geliştirdiği ürünler ile bakım zamanı.
03.12.2020
Güzellik Yves Rocher’nin minik devleri Geçtiğimiz aylarda Yves Rocher ailesine dahil olup hepimizi gururlandıran, ALL Mayıs sayımızın kapak konuğu Cansu Akın’ın yorumlarıyla, gelin hep birlikte Sebo Vegetal ürünlerine yakından bakalım.
05.05.2020
Son Eklenenler
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021
ALL Men Sürdürülebilir hareket bu sefer Dockers'dan Ünlü marka sürdürülebilirliğe verdiği önemi bir kez daha kanıtladı
02.04.2021
ALL Men Stilin yeni kodu Nautica yeni marka yüzünü açıkladı. Engin Öztürk ile doğayı ve macerayı keşfetmeye hazır mısınız?
31.03.2021