All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 30.09.2020 Gucci’den rock yaşamı Salih Devrim

Gucci, üç farklı sanatçıyı bir eve toplayarak yeni kampanyasını duyurdu.

Yönetmen koltuğundan Harmony Korine’in oturduğu, Gucci Tailoring kampanyası üç farklı kült sanatçıyla ekranlara yansıdı. Tasarımcı Alessandro Michele’ın yarattığı koleksiyon, Iggy Pop, Tyler ve A$AP Rocky’nin oyunculukları ile buluşuyor. Arketipik bir rock yıldızı yaşam tarzını yansıtan imgeler, görünüşe olan takıntının nasıl bir kardeşlik haline gelebileceğini anlatıyor. Iggy Pop’un çarpıcı bir mavi renge sahip papağanı ise dikkat çekici bir rol oynuyor.

Tyler’ın yeşil ve altın renkli "GG" monogramlı kazak yeleği, çizgili mavi bir gömlek ve kareli pantolonla bir araya gelerek koleksiyonun çarpıcı iddiasını kanıtlıyor. Iggy’nin cüretkar leopar desenli takımı ise şıklığın ve iddianın tartışılmaz bir parçası oluyor. Renkli aksesuarlar, özgün örgüler ve tamamlayıcı monogramlardan oluşan koleksiyon, moda dünyasına yeni bir bakış sunuyor. Kampanya hakkında konuşan Michele, ‘Birinin görünüşe olan takıntısının nasıl bir tür ortak zemin oluşturabileceği fikri, bir çeşit kardeşlik haline geliyor. Görünüşe göre farklı ama çok benzer olan bu üç adamı bir arada görmek güzeldi.’’ sözleriyle üçlünün uyumunun altını çiziyor.

Gucci Tailoring
Iggy Pop
Tyler
A $ AP Rocky
Allessandro Michele
Harmony Korine
Benzer İçerikler
Lifestyle Gucci ailesinin son üyesi Flora Gorgeous Gardenia’ya yakışan isim açıklandı.
22.06.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021