All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 06.04.2021 Dr. Martens müjdeyi verdi Ataberk Kaçar

İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu

Dr.Martens’in klasikleşmiş 5 göz ayakkabısı, Supreme x Dr. Martens iş birliğinde mercek altına alınıyor. 2021 İlkbahar-yaz koleksiyonuyla klasikleşmiş ayakkabı tabularını yıkmaya hazırlanan marka; klasik modelinin düz turuncu ve siyah deri üst kısımlarını, ton dikişleriyle detaylandırarak sunuyor. Zebra desenli model ise hassas at kılıyla işlenmiş. Yenilenen 3 versiyonda da sırtlı dış taban, AirWair yastıklama ve siyah dokuma bağcık bulunuyor. 8 Nisan’da piyasaya sürülecek koleksiyon modaseverlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Son Eklenenler
ALL Men Sokak modasında yeni marka Özgür ruhlar, güçlü stiller ve zamansız seçimleri hayat tarzı haline getiren moda aşıklarının marka seçimi ne? Detaylar yazımızda…
06.08.2021
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021