All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Dior ile hiper gerçeklik Salih Devrim

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile buluşan Kim Jones büyüleyici bir sunuma imza attı.

Dün canlı yayınla sunumu gerçekleşen Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Kim Jones, Maison’un değerli mirası ile üst düzey işçiliğini inovatif teknolojiler aracılığıyla yeniden yorumladı. Yüzyıllar öncesine dayanan tekniklerle fütüristik cesareti birleştiren görünümler, küresel ölçekte zaman ve boşluk algılarımızdaki dönüşümü anlatan çok yönlü bir videoyla sunuluyor. Koleksiyonun ayrıntılarına geçmeden önce sadece bize özel yayına açılan videoya göz atalım.

 

Çağdaş sanat figürlerini koleksiyonla buluşturmayı hedefleyen Kim Jones, Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile bir araya geldi. Sürrealizm ve çizgi filmlerden ilhamla pop kültürü ve bilimkurguyu bir araya getiren sanatçı, Jones ile yaptığı işbirliği için parlak renkleriyle enerji yükselten bir baskı ve işleme serisi tasarladı. Hiper gerçeklik sunan koleksiyon, sanatın küresel doğasını vurgulayan geleneksel Çin teknikleri ve malzemeleri barındırıyor. Hiper renkli ve hiper gerçek bir tema ile oluşturulan sunuma göz atmaya ne dersiniz?

 

Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış
Kim Jones
Kenny Scharf
Maison
Benzer İçerikler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
Moda Dior 2022 Cruise Atina’ya doğru bir yolculuğa ne dersiniz? Dior, 2022 Cruise koleksiyonu ile büyüleyici bir serüveni başlatıyor.
18.06.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
Son Eklenenler
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
ALL Men Beymen'in doğa ile bağı Doğanın gücünden ilham alarak ortaya çıkan tasarımlar, bu yaz da stilimize ferah ve şık bir görünüm katmaya aday oluyor.
25.05.2021
ALL Men Dr. Martens müjdeyi verdi İkonik marka yeni iş birliğini duyurdu
06.04.2021