All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
ALL Men
Yayın Tarihi: 28.05.2021 Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Salih Devrim

Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.

Reebok tasarım mirasına bir yenisini daha ekliyor. Reebok ve Cottweiler markaları New Age Travelle koleksiyonuyla antik çağın ilhamını, doğal malzemeler ve modern teknolojiyle birleştiriyor. Reebok’ın işlevselliğiyle gönülleri fetheden Zig serisinin en yeni tasarımı Zig 3D Storm Hydro’nun da tanıtılacağı “New Age Traveller” koleksiyonunda giyim, ayakkabı ve aksesuar olmak üzere üç farklı ürün grubu Reebok tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Ayrıca Reebok’ın İngiltere merkezli konsept markası Cottweiler ile bir araya gelerek tasarladığı New Age Traveller koleksiyonundaki ürünler, doğal malzemeler kullanılarak üstün bir teknolojiyle üretiliyor. Ayakkabı grubunda Reebok’ın sevilen Zig serisinin işlevselliğine sahip yeni Zig 3D Storm Hydro ise su ve futbol ayakkabılarında kullanılan, üstün sabitleme sağlayan güçlendirilmiş bir Zig dış tabana sahip olarak 2 farklı renk seçeneğiyle satışa sunuluyor. Detaylar için aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Reebok
Cottweiler
New Age Traveller
Benzer İçerikler
Moda Zamansız tasarıma modern bakış Reebok ve Maison Margiela iş birliği, şık tasarımlarına bir yenisini daha ekledi.
21.06.2021
ALL Men Antik çağ: Reebok ve Cottweiler Reebok ve Cottweiler’ın devam eden iş birliği yeni tasarımlar ile taçlanıyor. New Age Traveller adlı koleksiyon ise yeni çağın gezginlerine yeni bir soluk katıyor.
28.05.2021
Moda Cardi B ve Reebok'tan yeni renkler Cardi B x Reebok işbirliği Anneler Günü'nü “Mommy & Me” koleksiyonuyla kutlamaya hazırlanıyor!
10.05.2021
Son Eklenenler
ALL Men Bir adım da erkekler için Intimissimi Uomo, farkı markalar arayışına girdiğimiz bu dönemde Türkiye’deki yeni mağazasıyla moda tutkunlarına yeni bir alternatif oluşturuyor.
29.06.2021
ALL Men Amen Break filmiyle Louis Vuitton Louis Vuitton 2022 İlkbahar-Yaz erkek koleksiyonu, birçok güçlü isim ile birlikte Amen Break filmiyle sunuldu.
25.06.2021
ALL Men Canlı: Dior 2022 İlkbahar-Yaz erkek Erkek defileleri tüm hızıyla gerçekleşemeye devam ediyor.
25.06.2021