All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 31.12.2020 Hediye rehberi Salih Devrim

MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.

Yılbaşına geri sayımın başladığı bugünlerde hediye seçimlerinde kararsız kalanların imdadına MediaMarkt yetişiyor. Özel günlerde hediye bulucu uygulamalarıyla teknoloji severlerin işini kolaylaştıran MediaMarkt şimdi de Astrolog Ayşegül Aydın ile Burçlara Göre Hediye Rehberi uygulaması ile yılbaşına özel bir hediye seçeneği sunuyor. 

Burçların özelliklerine yönelik hazırlanan çalışmada; telaşlı koç kadını, rahatına düşkün boğa erkeği, araştırmacı ikizler kadını, yenilikçilik peşinde yengeç erkeği, güçlü aslan kadını, planlı başak erkeği, neşeli terazi kadını, meraklı akrep erkeği, pozitif yay kadını, çalışkan oğlak erkeği, enerjik kova kadını ve yaratıcı balık erkeği gibi seçenekler bulunuyor.

Siz de farklı fiyat aralıklarıyla sunulan hediye önerilerine göz atmak için buraya tıklayınız.

MediaMarkt
Ayşegül Aydın
Benzer İçerikler
Alışveriş Hediye rehberi MediaMarkt 2021 yılı için geliştirdiği hediye rehberi ile yılbaşı seçimlerimizi kolaylaştırmayı başarıyor.
31.12.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: 3000 TL altı akıllı telefonlar Cebinize uygun akıllı telefon bulmakta zorlanıyorsanız sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
30.04.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı çantalar Yeni sezonda kombininizi tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
26.04.2021
Alışveriş Plaj Kültürüne yenilikçi yorum Biliana Doll, 2021 koleksiyonu plajda da stilinden ödün vermeyen özgür ruhlu ve çarpıcı kadınlar için yeniden yorumladı.
26.04.2021