All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 04.06.2020 Elbiselerde natürel doku Dilara Yılmaz

Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.

Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla beraber giyim tarzlarımızda sıcaklığa göre değişiyor. Daha tiril tiril, terletmeyen ürünler tercih ettiğimiz yaz günlerinde keten kumaş kurtarıcınız olacak. Pamuklu dokusuyla ferah bir his verecek olan keten, elbiselerinde vazgeçilmezi. Sezon boyunca elimizin daha fazla gittiği elbiseler keten kumaşlarla birlikte günlük hayatın koşuşturmacasında rahat edeceksiniz. Sizin için seçtiğimiz keten elbiselerden favoriniz hangisi?

Keten
Elbise
Trend
Keten Elbiseler
Benzer İçerikler
Alışveriş Elbiselerde natürel doku Yaz sezonu gardıroplarınıza eklemeniz gereken kumaşlardan keten, konforlu şıklık sevenlerin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinde keten elbiseler imdadınıza yetişecek.
04.06.2020
Moda #TrendRadar: Bahar çiçekleri Baharın son ayına girmemize sayılı günler kala sezonun en taze trendi çiçek desenli elbiseleri mercek altına aldık.
02.05.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: 3000 TL altı akıllı telefonlar Cebinize uygun akıllı telefon bulmakta zorlanıyorsanız sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
30.04.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı çantalar Yeni sezonda kombininizi tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
26.04.2021
Alışveriş Plaj Kültürüne yenilikçi yorum Biliana Doll, 2021 koleksiyonu plajda da stilinden ödün vermeyen özgür ruhlu ve çarpıcı kadınlar için yeniden yorumladı.
26.04.2021