All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 08.09.2020 #ALLloves: Çantalar Merve Girgin

ALL editörleri sezonun en trend çantalarını seçti.

2020-21 Sonbahar-Kış çanta trendleri, modanın seyrini değiştirecek eşsiz modellerle stilinizin en büyük tamamlayıcısı olmayı vadediyor. Eğer ciddi bir çanta yatırımı yapmak istiyorsanız bu sezon tam zamanı olabilir çünkü benzersiz tasarımlarla göz dolduran sezonun lüks çantaları, uzun yıllar gardırobunuzun en vazgeçilmez aksesuarı olabilir. İşlevselliği veya çekici görünümleri ile ön plana çıkan modeller hem zamansız hem de trend olmanın sinyallerini veriyor. Tory Burch ve MSGM'de gördüğümüz kalın zincirli çantalar şık bir görünüm yaratırken, Hugo Boss ve Bottega Veneta’nın püsküllü modelleri özgürlüğünü ilan ediyor. Eğlenceli yamalı çanta modelleri Alexander McQueen ve Marni'de göze çarparken, yumuşak deri kapitone çantalar şık tasarımlarıyla Valentino ve Chanel' de hayat buluyor. Fendi ve Versace’ de dikkat çeken en küçük boyuttaki mikro çantalar, moda dünyasında büyük etki yaratmaya devam ediyor.

Peki bu sezon seçimimizi hangisinden yana kullanacağız? Her biri “it-bag" olma potansiyeli taşıyan lüks aksesuarların gardırobumuzda yer alması an meselesi. ALL editörleri, 2020-21 Sonbahar-Kış sezonunun en favorileri çantalarını sizler için paylaşarak, moda dünyasının nabzını tutuyor.

Trend
Çanta
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: 3000 TL altı akıllı telefonlar Cebinize uygun akıllı telefon bulmakta zorlanıyorsanız sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
30.04.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı çantalar Yeni sezonda kombininizi tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
26.04.2021
Alışveriş Plaj Kültürüne yenilikçi yorum Biliana Doll, 2021 koleksiyonu plajda da stilinden ödün vermeyen özgür ruhlu ve çarpıcı kadınlar için yeniden yorumladı.
26.04.2021