All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 17.11.2020 ABC ile Salı günü ne giysem? Salih Devrim

ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...

Yeşil tutkusuyla öne çıkan tasarımlar, mevsimin en güzel duygusunu üzerimizde hissettiriyor. Doğanın izlerini taşıyan yeşil rengi, farklı ürünlerle zamansız stillerimize ortak oluyor. Gardırobumuzdan eksik etmediğimiz renklerin başında gelerek, her sezon olduğu gibi bu sezon da markaların vazgeçilmez tercihini oluşturuyor. Yeşilin farklı tonlarıyla karşımıza çıkan Versace’den, büyüleyici bir görünüm sunan Halpern’e kadar birçok defilenin öne çıkan parçasını yeşil rengi temsil ediyor. Şık kombinlerimizden günlük kombinlerimize kadar geniş bir ton yelpazesi sunan yeşil rengini, 2020-21 Sonbahar- Kış sezonun öne çıkan tasarımlarıyla sizin için kadrajıma alıyorum.

"Gardırbunuzun olmazsa olması yeşil seçenekleriyle alışveriş önerim aşağıda."

Salih Devrim

ABC Deterjan
Bugün ne giysem
Alışveriş
Trend
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: Annelere özel 3000 TL altı akıllı telefonlar Anneler Günü'nde ne alacağım diye düşünüyorsanız, cebinize uygun akıllı telefon bulmakta zorlanıyorsanız sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
30.04.2021
Alışveriş #ALLlist: Annelere Özel 500 TL altı çantalar Yeni sezonda annenizin kombinini tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
26.04.2021
Alışveriş Plaj Kültürüne yenilikçi yorum Biliana Doll, 2021 koleksiyonu plajda da stilinden ödün vermeyen özgür ruhlu ve çarpıcı kadınlar için yeniden yorumladı.
26.04.2021