All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 16.11.2020 ABC ile Pazartesi günü ne giysem? Zeynep Sipahi

ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...

2020-2021 Sonbahar-Kış sezonunun öne çıkan trendleri arasında belki de en eğlencelisi olan blok renkleri kombinlerinize taşımanın tam sırası. Canlı renklerin bir araya gelerek oluşturduğu dinamik görünümler kışın karanlık havasına renk katarak enerjinizi de yükseltiyor. Saint Laurent’in neredeyse bütün koleksiyonuna hakim olan fuşya ve morun en canlı tonları feminen bir stilin altını çiziyor. Carolina Herrera’nın iki parçadan oluşan tek renk triko kombinleri ise canlı renklerdeki aksesuarlarla muazzam bir bütünlük oluşturuyor. Birçok farklı dokuyu bir arada kullandığı kombinleriyle yeni sezon koleksiyonunda dikkat çeken Prada ise renklerin ahengini sokak stilinin dinamizmiyle buluşturuyor. Siz de önerilerimizden fikir alarak blok renkleri kombinlerinize taşımaya ne dersiniz?     

 

"Sezonun gerçek anlamda dikkat çeken blok renkler trendi için gardırobunuza eklemeniz gereken parçaları sizin için seçtim."

Zeynep Sipahi

ABC Deterjan
Bugün ne giysem
Alışveriş
Trend
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: Annelere özel 3000 TL altı akıllı telefonlar Anneler Günü'nde ne alacağım diye düşünüyorsanız, cebinize uygun akıllı telefon bulmakta zorlanıyorsanız sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
30.04.2021
Alışveriş #ALLlist: Annelere Özel 500 TL altı çantalar Yeni sezonda annenizin kombinini tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
26.04.2021
Alışveriş Plaj Kültürüne yenilikçi yorum Biliana Doll, 2021 koleksiyonu plajda da stilinden ödün vermeyen özgür ruhlu ve çarpıcı kadınlar için yeniden yorumladı.
26.04.2021