All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 12.11.2020 ABC ile Cuma günü ne giysem? Tuğçe Bahçıvangil

ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...

Her sezon farklı yorumlamalar ve siluetlerle karşılaşıyor olsak da modanın güzergahından hiçbir zaman çıkmayacağına emin olduğumuz bir şey var. O da elbette takım elbiseler. Maskülen stilin mihenk taşı diyebileceğimiz takımların içerisinde kendini özgüvenli hissetmeyen kadın yoktur diye düşünüyoruz. 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda sıkça gördüğümüz bermuda takımları gardrobunuzun dört mevsim kısmına koymanız doğru hareket olacaktır. İster bir Loafer olsun ister diz üstü çizme, tamamlayacağınız aksesuarlar her mevsim giyilmesini mümkün kılacaklardır. Sonbahar-Kış 2020 sezonunda takım elbiselerin uyluğa kadar inen blazer ceketleri, bacakların uzun görünmesini sağlayan yüksek geniş paça pantolonları ve yelekleriyle 70’lerin etkisinde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca geniş omuzlu ceketleri ve yerlere sürünen boru paça kumaş pantolonlar ile minimal etkiyi de sezonda hissedebilirsiniz. Gardrop temizliğinin gerekliliğine inansak ta, bir takım elbiseden vaz geçmenin çok da mantıklı bir karar olduğunu düşünmüyoruz. Her yıl yinelendiği gerçeği olsa da, takım elbiseler ne olursa olsun klasik ünvanını hiçbir zaman bırakmayacaktır. Ondan dolayı maskülen üniformanızdan hiçbir zaman vaz geçmemenizi tavsiye ederiz.

"Sezonun öne çıkan takım elbise trendi için gardırobunuza eklemeniz gereken parçaları sizin için sıraladım."

Tuğçe Bahçıvangil

ABC Deterjan
Bugün ne giysem
Alışveriş
Trend
Benzer İçerikler
Moda Enerjini yükselt Croptrap, şehirli kadınların tarzını rahat ve özgür tasarımlarıyla birleştiriyor.
11.12.2020
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: 3000 TL altı akıllı telefonlar Cebinize uygun akıllı telefon bulmakta zorlanıyorsanız sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
30.04.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı çantalar Yeni sezonda kombininizi tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
26.04.2021
Alışveriş Plaj Kültürüne yenilikçi yorum Biliana Doll, 2021 koleksiyonu plajda da stilinden ödün vermeyen özgür ruhlu ve çarpıcı kadınlar için yeniden yorumladı.
26.04.2021