All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Alışveriş
Yayın Tarihi: 10.11.2020 ABC ile Çarşamba günü ne giysem? Dilara Yılmaz

ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...

Renkli giyinmeyi çoğumuz seviyoruz. Ancak renklilerin yıkandıkça canlılığını kaybediyor. İşte tam da burada devreye giren ABC Deterjan, renklilere özel sıvı bakım deterjanını geliştirdi. Biz de ABC ile bir araya gelerek bu özel bakım deterjanı ile hep canlı kalacak renkli parçaların yer aldığı özel bir alışveriş listesi hazırladık. Haftanın her günü ALL Magazine editörleri sizler için bir trend üzerinden alışveriş konusu hazırladı. İlk sıra Stil Editörü’müz Dilara Yılmaz’dan sezonun sevilen trendi baştan aşağı kırmızı seçeneğiyle...

Son yıllarda yükselen trendlerden biri olan monokrom yani tek renk trendi sokak modasındaki yerini korumaya devam ediyor. 2020-21 Sonbahar-Kış sezonunda kırmızıyla bütünleşerek podyumlarda yerini alan bu trende gardıroplarınızda şans verme zamanı. Tutkunun rengi kırmızı birçok markanın radarına girdi. İtalyan modaevi Bottega Veneta komple kırmızı görünümü tığ işi kroşeyle birleştirerek örgü bir takımla karşımıza çıktı. Altuzarra ise klasikten şaşmayarak kırmızıyı takım elbiseyle aynı potada eriterek zamansızlığın altını çizdi. Paris’in yükselen markalarından Ami, komple kırmızı görünümü günlük yaşamınızda nasıl cesurca taşıyabileceğinizi kendi koleksiyonundaki yorumuyla gözler önüne serdi.

"Sezonun öne çıkan ve gerçek anlamda dikkat çeken monokrom kırmızı trendi için gardırobunuza eklemeniz gereken parçaları sizin için seçtim."

Dilara Yılmaz

ABC Deterjan
Bugün ne giysem?
Alışveriş
Trend
Benzer İçerikler
Alışveriş ABC ile Salı günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
17.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazartesi günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
16.11.2020
Alışveriş ABC ile Pazar günü ne giysem? ABC Deterjan ile haftanın her gününe ayrı trend, ayrı seçenekler...
15.11.2020
Son Eklenenler
Alışveriş #ALLlist: 3000 TL altı akıllı telefonlar Cebinize uygun akıllı telefon bulmakta zorlanıyorsanız sizler için 3000 TL altı akıllı telefonları sıraladık.
30.04.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı çantalar Yeni sezonda kombininizi tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
26.04.2021
Alışveriş Plaj Kültürüne yenilikçi yorum Biliana Doll, 2021 koleksiyonu plajda da stilinden ödün vermeyen özgür ruhlu ve çarpıcı kadınlar için yeniden yorumladı.
26.04.2021