GÜZELLİK allmagazine

YAĞMURDA HARİKA SAÇLAR!

Eğer saçlarınız yağmurlu havalarda elektirikleniyorsa, doğru ürünlerle bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Yağmurlu havalarda saçlarınızın şekilini korumak ve kontrol altına tutabilmek zor olabilir, bunun için şekillendiriciler kullanabilirsiniz. Bu havalarda saçlarınıza uygulayabileceğiniz ürünleri seçtik.

jf-overnight-serum-46-tl-copyJohn Frieda Frizz Ease Creme Serum Overnight Repair Formula 50ml: Kuru, yıpranmış ve elektriklenen saç tipleri için özel olarak formüle edilmiş bu ürün saçlarınızın sağlıklı, pürüzsüz ve yumuşak bir görünümde kalmasını sağlamaktadır. Gün içerisinde meydana gelen dış etkilere dayalı incelmelerin önüne geçer ve koparak dökülmeleri engeller. Nemlendirici özelliği olmasıyla beraber saçlarınız doğal bir parlaklığa bürünür.

FİYATI: 42,50 TL

pantene

 

 

Pantene Nem Terapisi Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü: Görebileceğiniz ve
hissedebileceğiniz, bir yumuşaklık için nemi 24 saate kadar hapseder.

FİYATI: 7,88 TL

 

 

70852098_350698208Gliss 6 Miracles Premium Oil Saç Bakım Yağı 75 ml: Her gün yıkanan, fönle kurutulan, şekil verilen, boyanan ve kışında soğuk havalara maruz kalan saçlar; hacimsiz, kırılgan ve hasar görmüş hale dönüşürler. İçeriğindeki sıvılaştırılmış keratin saç bakım teknolojisi saç telindeki çatlakları doldururken, özel besleyici yağı ile saçtaki yıpranmayı mükemmel bir şekilde onarır.

FİYATI: 20 TL

 

carita

 

 

Carita Fluide De Beaute 14 100ml: Kuru saç ve cilde sahip olan kişilerin ihtiyaçlarını
karşılayacak yoğun bakım kompleksidir. İçeriğinde bulunan hafif mine çiçeği saçınıza ve cildinize ihtiyacı olan nemi kazandıracak ve yatıştıracak.

FİYATI: 170 TL

 

kerastase

 

Keratese Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Yağı: Elektriklenme ve kabarma gözle görülür derecede kontrol altına alınır.

FİYATI: 140 TL