SPOR Nilay Yalçınkaya

ARTIK MODA: ONLINE SPOR

Akıllı telefonlarımıza her gün bir yenisi eklenen spor aplikasyonları ile artık her an her yerde spor yapabilirsiniz.

Kalori hesapları, adım sayanlar, spor koçları… Akıllı telefonlarımıza her gün bir yenisi eklenen spor aplikasyonları ile artık her an her yerde spor yapabilir, sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

SMARTRUNNER

Mesafeni, mevcut hızını ölçmede ve kalori yakımını göstermede yardımcı bir aplikasyon. Koşma, bisiklet kullanma, yürüme gibi birçok spor aktivitelerini kaydetmek mümkün.

all-magazine-online-spor-candiceswanepoel-victoriassecret

7 MINUTE WORKOUT

Bu uygulama sadece yedi dakika içinde fit ve sağlıklı bir vücuda sahip olacağınızı iddia ediyor. Farklı 12 egzersiz hareketini içeren uygulama ile ofiste, evde, yeşil alanda sporunuzu yapabilirsiniz.

MY FITNESS PAL

My Fitness Pal ile yediğin her yiyeceğin kalorisini öğrenebilirsin. Ayrıca her öğün yediklerinin kalorilerini kaydederek günlük alacağın kalorini kontrol edebilirsin.

OFFICE YOGA

İşte veya okulda sürekli sandalyede oturmaktan duruş pozisyonumuzda problemler yaşıyoruz. Office Yoga aplikasyonu içerdiği 64 yoga pozisyonları ile duruşumuzu düzeltmeye, esnek ve fit bir vücuda ulaşmamıza yardımcı oluyor.

UNIVERSAL BREATHING

Pranayama olarak da geçen uygulama her gün 15 dakika nefes egzersizi yaparak stresinizi ve strese bağlı sağlık problemlerini azaltmaya yardımcı oluyor. Aplikasyon nefes egzersizleri yaparken dinleyebileceğiniz farklı müzik seçenekleri de sunuyor. Her sabah uyanınca ya da yatmadan önce yapacağınız nefes egzersizleri ile daha stressiz ve mutlu zamanlarınız olacak.

all-magazine-online-spor-candiceswanepoel-victoriassecret5

WATER YOUR BODY

Zayıflamaya çalışmasak bile sağlıklı yaşam için günlük belirli miktarda su içmemiz şart. Water Your Body aplikasyonu kilomuza göre günlük içmemiz gereken su miktarının belirliyor.

NIKE TRAINING CLUB

Özel spor koçuna bütçe ayıramayanlar için bire bir uygulama. Nike profilinizi oluşturup, spor yapabilir ve ekldiğin arkadaşların ile he an her yerde antreman yapabilirsin. Nike eğitmenleri tarafından seçilen 100 egzersiz ile kendi antrenörün kendin oluyorsun.