SAÇ Debora Zakuto

SAÇLARDA GÖKKUŞAĞI RENKLERİ

Google'ın en fazla aranan canlı saç renkleri Colorista ile Türkiye'de.

Genç kızların son yıllarda en çok tercih ettiği mavi, pembe ve gri gibi saç renkleri L’Oréal Paris’in yeni serisi Colorista’da bir araya geliyor. Tüm trendleri takip edip uygulamayı seven, kendilerine göre yorumlayıp kişiselleştirmekten hoşlanan genç kızların saçlarında özgürce uygulayacağı renkli saç boyası Colorista, Spray, Washout, Effects ve Paint serileri ile artık Türkiye’de. L’Oréal Paris’in Google’da en fazla aranan saç renkleriyle oluşturduğu bu seri, saçlarında farklı renkler denemeyi sevenler ve farklı sürelerde denemek isteyenler için 1 günlük, 1-2 haftalık ve kalıcı serilerini genç kızlarla buluşturuyor.

1 günlük kalıcı renkler için: Spray

Saçlar her gün renklenmekte özgür olmalı! Bir gün mavi bir gün pembe saçlara sahip olmak L’Oréal Paris Colorista “Spray” ile çok kolay! Her gününü farklı yaşamayı sevenler için, Colorista’nın Spray serisinde yer alan Hot Pink, Pink, Lavender, Gray, Pastel Blue, Mint, Turqoise renkleri arasından seçecekleri bir renkle saçlarını renklendirebilir ya da bu renkleri unicorn ve rainbow saç trendini yakalamak için diledikleri gibi kullanabilirler. Gün içinde festivallere giderken güneş altında daha da dikkat çekecek pastel pembe ve mavi tonları,  gece gidilecek konserlerde ise gri, turkuaz, canlı pembe renkler… Colorista Spray o günün rengini saçlara taşıyor. Hızlı ve pratik uygulaması ile ilk şampuanlamaya kadar kalıcı olan Colorista Spray, tüm saç renkleri için uygun.

Renk Heyecanını bir ya da iki hafta saçlarında isteyenler için: Washout

Görünümü ile fark yaratanlar ve saç modasında trendleri takip edenler, L’Oréal Paris’in Colorista serisinden “Washout”a bayılacaklar! Kendi tarzı ile her zaman göz önünde olan, isteklerini hayata geçirmekten çekinmeyen genç ve yaratıcı kızlar Peach, Pink, Indigo, Turqoise, Burgundy, Red, Orange, Blue tonlarının büyüsüne kapılacaklar. Colorista Washout’un pastel tonlarındaki pink ve peach renkleri 2-3 şampuanlamaya kadar rengini korurken, indigo ve blue renkleri ise 5-10 şampuanlamaya kadar kalıcı etki sağlıyor. Canlı tonlarda ise Turqoise, Burgundy, Red ve Orange renkleri 10-15 şampuanlamaya kadar fark yaratmaya devam ediyor. Koyu renkli saçları olan ve canlı tonlarla saçını renklendirmek isteyen kızlar Washout’un Turqoise, Burgundy, Red ve Orange renklerinden dilediklerini saçlarına direkt uygulayabilirler. Indigo, Blue, Pink ve Peach pastel renklerinden birini seçen kızlar ise sarı tonlardaki saçlarına renkleri direkt uygulayabilirken, kahve tonlardaki saç renklerine sahip kızlar önce Colorista Effects ile saçlarını açıp ardından bu renkleri uygulayarak diledikleri görünüme kavuşacaklar. Bir iki haftalık bu renkli deneyim ile genç kızlar, gittikleri müzik festivallerinde arkadaşlarıyla çıktıkları tatillerde ya da günlük hayatlarında girdikleri her ortamda dikkatleri üzerlerine çekecekler.

Saç rengini açmak istersen: Effects

Saçın koyudan açık tona doğru yolculuğu hiç bu kadar kolay olmamıştı! Doğal saç rengini açmak için evde kolayca uygulanabilen Colorista “Effects” saçta istenen etkiyi yaratarak görevini tamamlıyor. Saç rengi trendlerinin başında gelen Ombre, Balayage, Bleach ürün seçeneklerine sahip olan Colorista Effects, kuaföre gitme zahmetini ortadan kaldırıyor. Ombre özel tasarım fırçasıyla saç uçlarında ışıltılı renk geçişleri sağlarken, Balayage yine özel tasarım fırçasıyla doğal geçişli ışıltılı röfleler kazandırıyor. Bleach ise tüm saç renklerini amonyaksız ve yağ özlü yapısıyla açıyor. Kolay uygulanabilir yapısı ile Effects’in, istenilen anda saça istenilen etkiyi yaratması çok kolay! Genç kızlara küçük bir sır; Effects ile açılan koyu renkli saçlarda Washout’un pastel tonları rüya gibi görünüyor.

Kalıcı renklerin büyüsü: Paint

Geleneksel renkler genç kızların tercihinden çıktı! Renkler şimdi L’Oréal Paris’in Colorista “Paint” ile capcanlı bir ruha bürünüyor. Violent, Ronze, Blueblack, Cherryred, Mulberry, Copperblonde seçeneklerinden her biri farklı bir ruhun saçlardaki yansıması olacak. Yaratıcılığını saçlarında kalıcı olarak göstermek isteyen ve tasarımında kendini keşfeden kızlar Colorista Paint’e bayılacak! Yaratıcılığına güvenen, istedikleri renklerle saçlarında kalıcı tasarımlara sahip olmak isteyen her genç kız, özel tasarım fırçası ile ister ombre yaparak ister tüm saçlarına uygulayarak Colorista Paint’i diledikleri şekilde kullanabilecek.