SAÇ Cemre Bosnalı

2018 KIŞINDA TREND OLACAK 5 SAÇ MODELİ

Bu kış hangi saç modellerinin trend olacağını ve bu saçları nasıl kullanabileceğinizi keşfedin.

2017-18 Sonbahar-Kış sezonunda trend olacak saçlarına baktığımızda daha önce görülmemiş, farklı saç modelleri yok. Ancak hepsi yine oldukça tarz! Önümüzdeki kış trend olacak modellerden en beğendiğimiz 5 tanesini seçtik. Siz de şimdiden hangi modeli kullanacağınızı seçin, kışın tarzınızı ortaya koyun.

 

Bob kesim
Genç ve dinaamik bir etkisi olan bob şaç kesimleri; Balenciaga, Celine ve Prada defilelerinde bolca vardı. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bu model ile saçlarınız yıkayıp kuruttuktan sonra hafif köpük uygulayarak hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Balenciaga – Celine

Su dalgası
En doğal saç modellerinden olan su dalgasını, Dries Van Noten, Jeremy Scott ve Isabel Marant defilelerinde gördük. Saçı yapmak oldukça kolay. Duştan çıktıktan sonra ıslak saçınızı kıvırarak toplayın. Bir süre bekledikten sonra saçınızı açın, köpük sürün ve kurutun. İşte bu kadar!

Dries van Noten – Jeremy Scott

 

Yandan ayrılmış
Saçın büyük bir kısmı yandan ayrılarak yapılan bu saç, defilelerde en çok görülen modeldi. Lanvin, Dries Van Noten, Hermes ve Louis Vuitton bunlardan yalnızca birkaçı. Bob kesim, su dalgası veya kıvırcık saçlar gibi modellerde de saçlar hep yandan ayrılmış olarak karşımıza çıktı. Tek yapmanız gerek ıslak saçınızı yandan ayırıp o şekilde kurutmak. Sprey kullanabilirsiniz.

Dries van Noten – Lanvin

Bandana
Bandana diyince aklınıza yaz gelebilir ancak bu kış ezberler bozuluyor. Chanel, Gucci, Elie Saab gibi defilelerde bandanaların her saç modelinde ya da uzunluğunda kullanılabildiğini gördük. Bandananızı nasıl bağlayacağınız tamamen size kalmış. Seçeceğiniz bandana ile saçlarınızı gündüze ve geceye rahatlıkla uyarlayabilirsiniz.

Chanel – Gucci

Kıvırcık
Kıvırcık saç önümüzdeki kış da yerini koruyacak. Fendi, Marc Jacobs, Wanda Nylon gibi defilelerde karşımıza çıkan kıvırcık saçlar, genel olarak kakül ie birlikte kullanılmış. Mutlaka deneyin!

Fendi – Wanda Nylon

HAZIRLAYAN CEMRE BOSNALI