PARFUM Yunus Başaran

VAKKO EAU DE COLOGNE KARŞINIZDA

Vakko'dan farklı tarzlardaki kadınlara özel tasarlanmış farklı koku çeşitleri...

Vakko’nun modayla ne kadar bütünleştiğini unutun. Onun bir yaşam tarzı sunduğu fikrini bir düşünün. Moda sektöründeki yeri tartışılamaz. Peki ama kokular hakkındaki iddiası…

Vakko, ürün çeşitliliğini yeni Vakko Eau de Cologne’u yaratarak genişletmeye devam ediyor. Çiçek ve baharat bileşenleriyle tasarlanan Vakko Eau de Cologne, 5 farklı kokuyla bizlere sunuluyor. Tangerine & Mandarine, Riga Amber, Retro Gardenia, Bois de Cedre Atlas, White Suede Musk isimlerine sahip kokuların herbiri eşsiz özelliklere sahip.

Tangerine & Mandarine’de isimlerinden de anlaşılacağı üzere kırmızı ve sarı mandalin kokuları bizi karşılıyor. Narenciye kokuları ağırlıklı devam ederken manolya ve amber kokusu ile sonlanıyor. Riga Amber’i tanımlayan kelime daha ziyade yaz akşamı kokusu olabilir. Bergamot ve limon ferahlığı ile sizleri selamlıyor, sonlarda ise büyülü paçuli ve sandal ağacına amber ve vanilya eşlik ediyor. Retro Gardenia ise karanfil ve tarçın gibi baharat severlere hitap ediyor. Bois de Cedre Atlas kokusu, diğerlerinden farklı olarak geleneksel bir koku. Bunun için de sedir ağacı, karanfil ve kaşni otu ağırlıklı. White Suede Musk ise farklı olarak ylang ylang notaları içermesi, kokuya egzotik bir hava katıyor. Yumuşak tütsü kokulu beyaz misk ve sandal ağacı kokusu ise sizleri heyecanlandırmak için güzel tercih.