PARFUM Yunus Başaran

BAHAR NOTALARININ EN SAF 10 PARFÜMÜ

Baharı karşılamaya hazırsanız, bu mevsim en trend 10 parfüm içerde!

Derin bir nefes almak, o yemyeşil çimenlerin kokusunu içimize çekmek için çok az zaman kaldı. Bahar kapımızda. Bitemeyen soğuk günlere inat baharı bir adım yakınımıza getirmenin kolay bir yolu var; parfümler. Sizler için baharın en güzel notalarını içerisinde barındıran, bu yılın en trend kokularından 10 tanesini sıraladık.

Giorgio Armani Si Rose

Gülün en cezbedici hali diye lanse edilen Giorgio Armani’nin Si Rose kokusu frezya, iris ve frenk üzümü özüyle vazgeçilmez kokular arasında.

Chloé Love Story

Chloé Love Story yumuşatılmış portakal çiçeği ve kediotu tınılarıyla baharı kucaklıyor.

Gucci Bamboo

Karakteristik Gucci kokularından olan Bamboo, bergamot ve sandal ağacı notalarını barındırıyor. Ancak şişe tasarımı Alessandro Michele imzasına sahip.

Miu Miu L’Eau Bleue

Miu Miu’nun bu kkusu baharı iliklerimize işlemeye and içti. Vadi zambağı’nın ve hanımelinin muhteşem uyumu karşısında şaşıracaksınız.

Jo Malone London Garden Lilies

Bohem tınıların aşıklarına, klasik İngiliz asilzadelerinden esinlenilerek oluşturulan Jo Malone London’ın Garden Lilies kokusu, ylang ylang, beyaz misk, vanilya ve nilüfer ile harmanlanmış.

Guerlain Mon Guerlain

Angelina Jolie’nin kampanya yüzü olduğu Guerlain’ın yeni kokusu Mon Guerlain, diğer kokulara istinaden daha baharatlı gelebilir. Lavanta, sandal ağacı, vanilya ve yasemin gibi oryantal notaların sizi sarmasına izin verin.

L’Occitane Terre de Lumiere

Lavanta balı, badem, bergamot, misk gibi birbirleriyle aşk yaşayan özlerin harika uyumunu deneyimlemek, L’Occitane Terre de Lumiere ile mümkün.

Narciso Rodriguez Fleur Musc

Narciso Rodriguez kokularına ya aşık olursunuz ya da nefret edersiniz. Arada değilsinizdir derler. Fleur Musc kokusu da miskin ve pembe biber tanelerinin eşsiz ahengiyle nefret kelimesinin yanına dahi yaklaşmayacağınızın garantisini veriyor. Bir bahar akşamı yemeği için oldukça uygun bir koku.

Dior Poison Girl

80’ler aşıklarının devamlı söz ettiği bu koku, vanilya, portakal ve tonka fasülyesi notalarıyla bezeli. Tutkulu ve deyimi yerindeyse zehirli bir koku.

Victoria’s Secret Bomb’s Shell

Victoria’s Secret tutkuları şişeliyor. Kokulara her dokunduğunuzda yeni hayallere götürüyor. Oldukça seksi bir koku olan Secret Bomb, vanilya ve çarkıfelek meyvesi karışımı ile sentetik feromonlar özelliği gösteriyor.

HAZIRLAYAN YUNUS BAŞARAN