GÜZELLİK Nilay Yalçınkaya

NEON ALARMI

Güzellik editörümüz Nilay Yalçınkaya 'neon' renkleri kullanmanın inceliklerini anlatıyor! Göz alıcı bir makyaj yapmak istiyorsanız neon trendinden destek alabilirsiniz. Özellikle bronz tenlere çok yakışıyor. Hazırlayan: Nilay Yalçınkaya

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 24:  A model walks the runway at the Marques'Almeida show during London Fashion Week Fall/Winter 2015/16 at TopShop Show Space on February 24, 2015 in London, England.  (Photo by Eamonn M. McCormack/Getty Images)

Neden sevdik?
Makyajda göz alıcı bir etkiye sahip. Canlı ve parlak renkleriyle anında fark edilmeyi sağlıyor. Özellikle bronz tende şahane duruyor. En çok dudaklarda beğeniyoruz. Turuncu, çingene pembesi ve hatta biraz daha iddialı görünümlü mor rujları mutlaka deneyin.

Nasıl kullanmalı?
Patlak neonları makyajda kullanmanın biraz cesaret istediğini belirtelim. Bunun için dengeyi iyi tutturmak çok önemli. Eğer dudaklarınızda kullanacaksanız göz makyajınız kesinlikle sade olmalı. Gözlerinizde tercih etmek isterseniz de dudaklarınıza şeffaf bir gloss sürebilirsiniz.

bunlarla dene

Bunlarla deneyin
Çanta, Carpisa, 99 TL
Gözlük, Victoria Beckham, 420 EURO
Bikini üstü, H&M, 34,99 TL

SANTA MONICA, CA - JANUARY 16: Actress Cate Blanchett attends the 19th Annual Critics' Choice Movie Awards at Barker Hangar on January 16, 2014 in Santa Monica, California.  (Photo by Ethan Miller/Getty Images)

Cate Blanchett’nin neon turuncu dudaklarından gözlerimizi alamıyoruz! Bu arada makyajındaki dengeye hayran kaldık.