MAKYAJ allmagazine

ZAC POSEN BU SEFER NE TASARLADI?

Hollywood yıldızlarının en sevdiği moda tasarımcılarından biri olan Zac Posen, M.A.C. Cosmetics için koleksiyon yarattı.

Moda tasarımcılarının markalarla işbirliğini oldum olası sevmişizdir. Bazıları beklentiyi karşılamak bir kenara dursun keşke hiç olmasaydı dedirtecek cinsten bir proje olarak karşımıza çıksa da kimisi de yıllarca hafızalarımıza yer edecek bir koleksiyon olarak bizi 12’den vurmayı başarıyor. Zac Posen ve M.A.C. Cosmetics işbirliği de bizi 12’den vuranlardan.

all-magazine-zacposen

Ünlü tasarımcı birkaç ay önce M.A.C. Cosmetics için 2016 İlkbahar-Yaz makyaj koleksiyonu çıkaracağını açıklamıştı. Beklenen oldu ve koleksiyon, Şubat sonu belli M.A.C. mağazalarında satışa sunulacak. Posen ve M.A.C.’in tanışıklığı ise 15 yıl öncesine dayanıyor. Ünlü tasarımcının 2001 yılından bu yana tüm defilelerinde M.A.C. dokunuşu var. M.A.C. X Zac Posen makyaj koleksiyonu da tıpkı Posen’ın tasarımları gibi gösterişli ve sofistike. Kim bilir belki de bu ünlü tasarımcı için bir nabız yoklamadır, gelecekte kendi adını taşıyan güzellik markasıyla karşımıza çıkarsa şaşırmayın!

all-magazine-zacposen2