GÜZELLİK Nilay Yalçınkaya

CANSU DERE’NİN SAĞLIKLI SAÇLARININ SIRRI

L’Oréal Paris güzellik elçisi Cansu Dere, kadınlara ilham kaynağı olan ve sanki hiş işlem görmemiş gibi görünen saçlarının sırrını açıkladı!

loreal-240

Konu saçları olunca Cansu Dere’nin tercihi Elseve Komple Onarıcı 5 serisi oluyor. Sürekli seyahat ederek çektiği fotoğrafları paylaşmayı seven Cansu Dere’nin sağlıklı saçlarının sırrını kendinden dinleyelim:
“Dünyanın neresinde olursam olayım baş edemeyeceğim problem yok ama konu yıpranan saçlarım olduğunda çözümü uzmanına bırakıyorum.” Saçlarımıza sürekli işlem uyguladığımız için yıpranır. Özellikle yaz aylarında deniz, kum, güneşin de zararlı etkileri eklenince saçlarımız yenilenmeye ihtiyaç duyar. Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde saçlarımın hiç işlem görmemiş gibi yepyeni bir görüntüye kavuşması için aradığım onarıcı bakımı bu muhteşem ürün ailesinde buldum: Elseve Komple Onarıcı 5 serisi! Bio-Seramid içeren formülü ile yıpranmış saçların 5 problemine karşı tek çözüm sunan Elseve Komple Onarıcı 5 serisi; kökten uca onararak, saçlarımın adeta hiç işlem görmemiş gibi sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağladı!”

loreal-115

Biz kadınlar en çok yıpranmış, sert, mat, güçsüz ve uçları kırık saçlardan şikayet ederiz. Tam da bu aşamada yardımımıza bu 5 saç problemine karşı savaşan Elseve Komple Onarıcı 5 serisi yetişiyor. Saç telini onaran, saçın yapısını güçlendiren, saça canlılık ve sağlıklı bir parlaklık kazandıran bu seriyle saçlarınız sanki hiç işlem görmemiş gibi sağlıklı görünecek.