BAKIM Debora Zakuto

SAĞLIKLI BİR CİLDE ‘GÜNAYDIN’ DEYİN

Siz güzellik uykusundayken, en yeni gece maskeleriyle cildiniz yenilensin.

İş, güç, şehir koşuşturmacası derken konu güzelliğe gelince hepimizin vakti kısıtlanıyor. Durum böyleyken cildinizin onarımına ve beslenmesine destek vermek için gece bakım maskeleri radarımıza takıldı. Siz uyurken cilt ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu gece maskeleriyle tanışın.

Gün içinde cildimiz çeşitli dış etkenlere maruz kalarak olumsuz etkileniyor. Uykusuzluk, stres, yoğun iş temposu, çevresel faktörler ve güneş cildin olumsuz etkilenmesine neden oluyor. Sonucunda da ciltte matlık, erken yaşlanma belirtileri, ince çizgi ve kırışıklar meydana geliyor. Tüm bunlara karşı savaş açmak içinse gece maskelerini deneyin. Siz uyurken cilt ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve sabaha taze, dinlenmiş ve enerjik bir ciltle uyanmanızı sağlayacak maskeler.

all-mag-gecekremleriCildi anında yumuşatan ve parlatan bu ürün kuru ciltler için kurtarıcı. Yoğun nemlendirici etkisiyle özellikle güneşlenme sonrası tercihe edebilirsiniz.
Elizabeth Arden, Hydration Boost Night Mask, 120 TL

Bu 2 katmanlı folyo maske cilt tonunuzu dengelemeye yardımcı olurken sıkılaşmasına da destek verecek. Geniş gözeneklere ve cilt lekelerine sahipseniz kullanabilirsiniz.
Estée Lauder, Advanced Night Repair Concentrated Recovery Powerfoil Mask, 353 TL

Gece boyunca yüzünüzde tutabileceğiniz bu maske cildinize sıkılık, elastikiyet ve canlılık sağlayacak. Özel fırçasıyla kolayca uygulayabilirsiniz.
Sampar, So Much To Dew Midnight Mask, 168 TL

Ciltte yağlı hissi bırakmayan bu maskeyi günlük olarak kullanabilirsiniz. Cildin onarımına destek veren nem seviyesinin dengelenmesine yardımcı olan bu maskeyle daha yumuşak ve aydınlık bir cilt sizi bekliyor.
Clinique, Moisture Surge Overnight Mask, 139 TL

Jel dokulu bu ürün ince yapısıyla cilt tarafında kolayca emiliyor ve temizlenmesine gerek kalmıyor. Nemlendirici, dinlendirici, yatıştırıcı ve canlandırıcı etkisiyle taze bir cilt sunuyor.
Shiseido, Ibuki Sleeping Mask, 149 TL