BAKIM Debora Zakuto

SAÇ DÖKÜLMESİNDE VEDA ZAMANI

Hem kadınların hem de erkeklerin özellikle mevsim geçişlerinde şikayetçi olduğu saç dökülmesine Phyto ürünleriyle veda edin.

Dökülen saçlarınızla karşılaşmaktan sıkıldınız mı? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz. Bazen genetik, bazen çevresel etkenler hem erkekler hem de kadınlarda sık sık saç dökülmesine neden oluyor. Özellikle mevsim geçişlerinde birçoğumuz saçların belli bir oranda normalden daha fazla döküldüğüne şahit olabiliyoruz. İşte bu noktada Phyto’nun saç dökülmesine karşı etkili ürünleri devreye giriyor.

image003

ENERJİ TAKVİYESİ
Fransız Phytosolba Laboratuvarları tarafından saç dökülmeleri üzerine yapılan araştırmalar sonucunda marka Phytocane, Phytologist 15 ve Phytolium 4 ürünlerini geliştirdi. Sizlere ilk olarak kadın tipi saç dökülmesi için hazırlanan ürünlerden bahsedelim. Saçların daha canlı, ışıltılı ve dirençli olmasını sağlayan Phytocyane Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Etkili Ampul saç dökülmelerini engeller. Saçın güçlenmesini ve uzamasını destekleyen bu ürün aynı zamanda beyaz saçların oluşumunu da geciktiriyor. Hücresel değişime ve keratin üretimine yardımcı olan ampul, saç soğanını koruyarak yaşlanmanın gözle görülür etkilerini önlüyor. Kadın tipi saç dökülmesiyle savaşırken en büyük görev ise Phytologist 15’e düşüyor.

image004-1

Hormonlar, dış faktörler, stres, genetik gibi nedenlerle saç dökülmesi ve saç telinde fark edilir derecede incelme problemi yaşayan erkek ve kadınlar için geliştirilen Phytologist 15 bu anlamda etkili bir formülden oluşuyor. Kakao, Hint kantarano, Çin takkesi ve bitkisel kök hücreleri gibi yüzde 99 doğal ve bitkisel içeriklerden oluşan ürün, saç dökülmesinde gözle görülen bir yavaşlama sağlıyor. Daha güzel, dolgun ve kalın saç tellerine sahip olmak için bu ürün ideal tercih. Kısacası düzenli kullanımla saç miktarında artış yaşamak, daha kalın saç telleriyle daha güzel ve dolgun saçlara kavuşmak inanın artık hayal değil!

ERKEK TİPİ DÖKÜLME
Ve sıra erkek tipi saç dökülmesinde… Yüksek konsantrasyonlu bitkisel içeriğe sahip erkek tipi saç dökülmesine karşı geliştirilen Phytolium 4 enerji veren ve saç derisini güçlendiren kınakına kabuğu içeriyor. Bitki kök hücreleri ile formüle edilmiş ilk saç dökülmesi karşıtı bakım 4 bitkisel patentle destekleniyor.

image0053 ay düzenli kullanıldığında yeni saç telinin oluşmasını sağlayan ürün, saçın yaşam döngüsünü uzatıyor, saçların dökülmesini engelliyor, sağlıklı saç büyümesini destekliyor ve saça hacim kazandırıyor. Ayrıca her bir serum, 1 kg taze bitki içeriyor. Serumun formülündeki shiitake mantarı, saç uzamasına destek veriyor; yabani elma ekstresi ise saç telinin ömrünü uzatıyor. Üzüm çekirdeği prosiyanidinleri ve ylang ylang esansiyel yağı hücreler arası geçişi geliştirerek saça hacmini ve canlılığını geri kazandırıyor.

Phytologist 15, Yoğun Dökülme Karşıtı Bakım Serumu, Phyto, 359 TL;  Phytocane Dönemsel Saç Dökülmesine Karşı Etkili Ampul, Phyto, 205 TL; Phytolium 4 Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Etkili Serum, Phyto, 215 TL