GÜZELLİK allmagazine

ALLIK AŞKI!

Cildinizde hiç bir şey yokken bile mutlaka bir renk gerekiyor, bunun için de allıklar ilk yardımcımız oluyor.

foto-1Makyajımızın vazgeçilmezi olan allıklar; şeftali, pembe ve bronz tonlarda birçok rengi bulunan allık çeşitleri yüzümüzü renklendirme ve canlı gösterme konusunda harika bir adım.

 

Ten makyajı yapmasak bile tek bir dokunuşla canlı, sağlıklı ve ifadeli gösteren allıklar en favori makyaj malzemelerimizden biri. Sürekli kullandığın allıktan vazgeçmenin zamanı gelmedi mi sizce de?

 

 

Avon True Colour: Cilt tonunu düzgünleştiren ve parlaklık veren Avon True Colour cilt kusurlarını düzgünleştirici incilerin mor rengi, ciltteki sarı rengi dengeler. Sarı rengi, göz altındaki halka görünümünü giderir. Şeftali rengi, koyu renk lekelerin görünümünü giderir. Krem rengi aydınlatır, yeşil ise kırmızılıkları giderir.

Fiyatı: 42.40 TL

Yves Rocher Saten Dokunuşlu Allık: Muskat gülü yağı içeren Yves Rocher saten dokunuşlu allık, gülün hassas notaları ile birleşerek sonsuz yumuşak bir dokunuş sağlıyor. Yoğun renk pigmenti içeren yapısı ve satensi dokunuşu ile yüz hatlarınızı belirginleştirir ve elmacık kemiklerinizi renklendirir.

Fiyatı: 49.90 TL

oriflame

 

 

Oriflame Giordani Gold Kompakt Bronzlaştırıcı Allık : Sıkıştırılmış yapısı ile pratik kullanım sağlarken cilt tonunu güzelleştiriyor ve sağlıklı bir ışıltı kazanması için anında aydınlatıyor.

Fiyatı : 39.90 TL

 

 

 

Couleurs By Qnet 70 Tatlı Mod Allık: Couleurs’un sıcak tonlarda, doğal görünümlü pudra allıkları, cildinize doğal bir renk katacaktır. Elmacık kemiklerinizin, kas kemiğinizin ve şakaklarınızın üzerine ya da ışığın doğal olarak yüzünüze vurduğu noktalara allığınızı sürün ve gerçek yüzünüzün ortaya çıkmasını sağlayın.

Fiyatı: 28 TL

Pupa Milano Highlighter Bronze: Tek başına ayrı ayrı ya da karışık halde de kullanılabilen, dört ayrı tonu bir araya getiren highlighter bronze ile doğal ve ışıltılı bir görünüme sahip olmak isterseniz, aydınlatma etkisi ile makyaj gölgelerinin de kolaylıkla uygulanabileceği allık.

Fiyatı: 129 TL