ADRESLER Nilay Yalçınkaya

KIKO MILANO’NUN İSTANBUL KEŞFİ

Uzun bir süredir heyecanla Türkiye'de satılmasını beklediğimiz kozmetik markası Kiko Milano, 2. mağazasını İstinyepark'ta açtı.

5Q9A5435Kiko Milano, sanat, moda ve tasarım alanında uluslararası üne sahip Milano’nun atmosferine bağlı kalarak, zamanın gözde trendlerini yakalayan ve bütün kadınlar için ulaşılabilir hale getiren bir kozmetik markası.

Ülkemize gelmesi çok istenen markanın, yurtdışında olduğu kadar Türkiye’de de müdavimi çok fazla. Durum böyleyken artık yurtdışından sipariş vermekle uğraşmadan, mağazadan alışveriş yapabileceksiniz. Makyaj için bütün profesyonel ve kişisel ihtiyaçlara yanıt veren geniş renk ve ton yelpazesine sahip olan Kiko Milano, ”Güzellik ve hayatı rengarenk yaşamak herkesin hakkıdır” felsefesiyle yola çıkıyor.

Kiko òmajKiko Milano’nun renkli kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra, sık değişen ve
sınırlı sayıda üretilen koleksiyon ürünlerinin yapı ve renkleri, dünya moda başkentlerinde keşfe çıkan moda avcılarından oluşan bir ekibin araştırma ve çalışmaları sonucunda yaratılıyor.

İlk mağazasını mart ayı sonunda İstanbul Capacity Alışveriş Merkezi’nda açan Kiko Milano, ikinci mağazasını ise geçtiğimiz günlerde İstinyepark’ta açtı.