Genel Debora Zakuto

YILDIZLAR BU AY NELER SÖYLÜYOR?

Aylık burç yorumunuzu Şubat sayısı itibarıyla ALL'da bulabilirsiniz.

20th Annual Critics' Choice Movie Awards - Red Carpet

Amy Adams
Balık burcu kadını fiziksel olarak çekicidir ve herkes tarafından beğenilir. Sempatik, sevecen ve iyi huyludur. Son derece duygusal ve romantik bir kişiliğe sahiptir ve sezgileri çok güçlüdür. Hayatının her alanında duygularıyla hareket eder. Evine ve ailesine çok bağlıdır. Ancak eğer çok istediği bir şey varsa onu inatla elde edene kadar çalışır. Tüm bu özellikleriyle tam bir Balık burcu kadını olan Amy Adams da göz önünde olmayı çok seviyor.

KOÇ:
Önemli bir kararın arifesinde değişim sizi mutlu ediyor. İkinci hafta alacağınız bir haber sayesinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özellikle para konusunda şanslı bir zaman diliminde olduğunuzu ve iş yatırımları ön planda olacak. Duygusal konularda, kafanızı karıştıran itiraflara hazırlıklı olmalısınız. İkili ilişkiler başta olmak üzere, sosyal ilişkilerinizi sorgulayabileceğiniz bir ay olacak sizin için! Yakın çevrenizde olabilecek tartışmaların içinde olmamaya hassasiyet göstermelisiniz.

BOĞA:
Mart ayı oldukça hareketli başlıyor. Özellikle 3 – 7 Mart arasında katılacağınız toplantı ve organizasyonlarda yeni bir strateji ve iş konusunda ilerleme yaşamanız mümkün… Aile konusunda küçük bir tartışma gerginliğe neden olabilir. Konuların detayı ile ilgilenin ancak, fazla büyütmemeye çalışın. Yanlış anlaşılmalarının söz konusu olabileceğini unutmamalısınız. Sağlık konusunda küçük bir sorunda aile de endişeye neden olabilir. Mart başlangıcı itibariyle zor gibi gelse de son iki hafta rahat bir dönem söz konusu olacak.

İKİZLER:
Mart ayında, iş görüşmeleri ve işler hayatınızın büyük bir kısmını kaplıyor olacak. İstediğiniz her şeyi yapabileceğiniz güçte olduğunuzu bilin sadece karar vermekle ilgili kafanızda bitirin… İş, ilişki ve arkadaş üçlüsünde güvenebileceğiniz kişilerden destek alabileceksiniz. Hayallerinizi, kafanızda kurduğunuz planları ertelemeyiniz. Karmaşık düşünceler sizi tedirgin ediyor olsa da üstesinden gelebileceksiniz. Yatırım planlarınızı yaparken riskleri küçümsemiyor olmanız doğru, ancak biraz risk te heyecan yaratabilir.

YENGEÇ:
Güleç tavrınız ile dikkatleri üstünüzde toplayacaksınız. İlk hafta sonu kalabalık içinde mutlu bir haber alıyorsunuz. Mutluluğunuza mutluluk ekleniyor. İş konusunda sorumluluklarınız artıyor, ekip arkadaşlarınız ile paylaşımlarınız sizi iş konusunda motive yapacak. Çok yorulmamaya ve uyku konusunda dengeye ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Enerjiniz size güç veriyor ancak yine de siz fiziksel olarak anlamadığınız yorgunluğu ruhsal olarak yaşayabilirsiniz. Kısa vadeli sorunları görmezden gelmeyi denemelisiniz.

ASLAN:
Aslanlar bir iki haftadır huzursuz zamanlar yaşıyor. Huzursuzluklarının sebebi, çevrelerindeki bazı kişiler ve onların evlilikleri. Aslanlar, bu kişilerin evlilikleri ile ilgili çok üzülüyor ve çözüm bulmak ve yardım etmek istiyor. Bu arada kendini de harap ediyor. Ve ummadıkları birinden kazık yedikleri için de ayrıca sıkıntılılar. Yakın çevrenize gösterdiğiniz hassasiyet sizi mutlu edebilir. Fakat çıkarcı olabilecek kişilerin bencil tavırlarına karşı daha dikkatli olmaya çalışmalısınız. Aile büyüklerinizle güçlü paylaşımlarınız sizi motive edecektir.

BAŞAK:
Başak burçları için tam da işte böyle bir zaman denilecek bir süreç… Hayatlarının önemli bir adımını atabilirler. Eğer doğru karar verebilirlerse, uzun zamandır bekledikleri bir para meselesi de bu ayın ilk haftasında çözülebilir. Çözülmezse, sıkıntılı birkaç ay sizi bekleyecek gibi görünüyor. Ayrıntılar evet çok önemli ama detayları gözden geçirirken kararlı davranmak şart. İç ses çok önemli. Ancak mantıkla da destekleyen kararları vermek doğru olacaktır. Aşk konusunda önemli kararlar içinse, son haftayı beklemekte fayda var.

TERAZİ:
Kararlı bir tutum sergileyerek iş konusunda sorunların üstesinden geleceksiniz. Size yakın olan kişilerden birçok konuda destek alacaksınız. Özellikle Mart 15-20 döneminde bir an için endişe yaşayacağınız bir olayı yakın arkadaşınızın desteği ile çözümleyeceksiniz. Seyahat programı yapacak ve uzun zaman sonra görmediğiniz dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Sanatsal çalışmalar gündeme gelebilir, yaratıcılığınız konusunda yeni keşifler söz konusu olacak.

AKREP:
Akrep burcu insanları bir değişiklik için ilk adımı atmış bulunuyorlar. Belki bir ev değişikliği ya da iş konusu olacak. Ama her ne yapacaklarsa yapsınlar, hayatlarında özel bir zamanı başlatıyorlar. Akrepler ile birlikte yaşamak çok zor ama bir o kadar da sürprizlerle dolu. Sürprizler yapacak olan Akrep, çevrelerindeki insanların sevgilerini kazanacak. En önemlisi büyük başarıların ilk adımları gündeme gelecek. Para konusunda yatırım planları söz konusu olacak.

YAY:
Ailenizde ihtiyaç duyduğunuz desteği bulacaksınız. Yanlış anladığınız bir konu açıklığa kavuşuyor. İkilemlerin sizi huzursuz etmesine izin vermemelisiniz. Bu ara birileri tarafından merak ediliyor ve konu başlıkları isminiz ile başlıyor. Gündemde kalmanızın bir sebebi de başarınız dikkatlerden kaçmıyor. Bahar hazırlıkları sizi ayın son haftasında heyecanlandıracak. Sıklıkla seyahat programlarının içinde olacaksınız.

OĞLAK:
Zor olan bir yıl gibi başlamış gibi görünse de 2015; göreceksiniz ki 15 Mart itibariyle değişiyor. Mevcut iş düzeniniz değişmeden, yeni başlangıçlar için tekliflere hazır olmalısınız. İş dışında sosyal sorumluluk konuları da gündeme gelecek. Uzun zamandır duygusal konularda kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünmekte haklısınız. Ancak, sizi çok net anlayacak ve doğru yaklaşacak kişilerden destek alacaksınız. Küçük hesaplar yapan kişilerden uzak durmanızı önermekte fayda var.

KOVA:
Şimdi hazır olduğunuza inanın ve gelişecek olan olaylar karşısında telaşa kapılmayın. Her olay planladığınız gibi olmaya başlıyor. Önemli olan sıralama hatası yapmamanız… Öncelikleriniz sürekli değişiyor ve çevrenizden etkilendiğinizi unutmamalısınız. Konu para olduğunda iyi niyeti bir kenara bırakın demek doğru değil! Ancak, siz siz olun bazen önceliği kendinize vermeye özen gösterin. İkili ilişiklerde sorun olmayacaktır. Fakat sosyal ilişkiler ve aile konu olunca adımlar ağırlaşıyor olabilir.

BALIK:
Ay burcunuzda ilerlerken, kendinize her zamankinden daha fazla güveniyorsunuz. Duygusal yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Karşılıklı ilişkilerde, yapıcı paslaşmalar söz konusu olacaktır. Yaratıcılığınızı karşı tarafa aktarabilirseniz, mesleki başarınızı ve kariyer hırsınızı olumlu bir şekilde kullanacağınız bir ay… Aşk heyecanı size yeni bir boyut katıyor. İşlerin bu kadar yolunda gittiği ay içinde büyük sürprizler motivasyon sağlayacak.