Genel Nilay Yalçınkaya

YENİDEN DOĞUŞ: PAUL RUDD

Onu bugüne dek romantik komedilerin sempatik yüzü olarak tanıdık. Jennifer Aniston’un yanına en yakışan aktör, karmaşık aşk hikayelerinin en efendi adamı şimdilerde süper kahramanlar zincirine eklenen son halkalardan birisi. Tüm dünya Paul Rudd’un 'Karınca Adam' oluşunu konuşuyor. Biz de 'Ant Man' vizyona girmeden hemen önce yakışıklı aktöre şöyle bir göz atın istedik. İşte Paul Rudd hakkında bilmeniz gerekenler… Hazırlayan: Gürcan Öztürk

HOLLYWOOD, CA - JUNE 29:  Actor Paul Rudd arrives at the Los Angeles Premiere of Marvel Studios 'Ant-Man' at Dolby Theatre on June 29, 2015 in Hollywood, California.  (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

6 Nisan 1969 New Jersey doğumlu olan Paul Rudd sadece başarılı bir komedyen değil aynı zamanda kaleminin gücüyle de kendisini ispatlamış olan güçlü bir senarist. Genellikle komedi filmlerindeki rolleriyle tanınıyor. Bunlardan en akılda kalanları; ’40 Year Old Virgin’, ‘Knocked Up’, ‘I Love You’, ‘Man ve The Perks of Being a Wallflower’da sergilediği performanslar.