Genel Nilay Yalçınkaya

YAZI GÜZELLEŞTİRME REHBERİ

Her mevsimin tadı ayrı, kabul. Fakat yaz aylarının gönülümüzdeki yeri bir başka. Denizin, güneşin, doğanın, sokakların, moda dünyasının dahi saygı duruşunda bulunduğu bu mevsimin daha fazla keyfini çıkarmak için uzmanlarla birlikte hazırladığımız listeye göz atın deriz! Hazırlayan: Sinem Gürleyük

ilker topdemir

TEK BİR GECE YETER
Bu yaz ne yapın ne edin bu otellerin bir tanesine uğrayın. Milliyet Cumartesi seyahat yazarı İlker Topdemir öneriyor;

Belmond Hotel Splendido
Portofino’da bulunan otel, romantik ve huzurlu ortamının yanı sıra yemekleri ve muhtem doğasıyla da biliniyor. Kendinizi balık ve kabuklu deniz ürünlerine boğabilirsiniz. Üstelik her şey organik.

W Hotel Doha
Tam bir parti adresi. Otelin içinde Spice Market, Crystal Club, Papermoon, The Market mekanları mevcut. Çarşamba’dan Cuma’ya her gece keyfinize göre bir parti bulabilirsiniz.

Monte Carlo Beach Hotel
40 odalı butik otelin içinde şehrin en meşhur havuzu ve club’ı bulunuyor. Odaların hepsi Copacabana style. Organik pizzacısı ve Michelin yıldızlı restoranını görmeden dönmeyin.

Velassaru Maldives
Velassaru Maldives oldukça küçük bir adada bulunuyor. Kendi mercan tarlası bile mevcut. Okyanus üzerinde sashimi ve suşi keyfi yapabilirsiniz. Havalimanına ise sadece 35 dakika mesafede.