Genel Nilay Yalçınkaya

YAZ KURTARICILARI

Güneşin yıpratıcı etkilerinden korunmak, yumuşacık ve bakımlı bir cilde sahip olmak için bu ürünlerle mutlaka tanışın! Hepsi denendi!

İçeriğindeki mavi mikro alg özü ve saf hyaluronik asit sayesinde cildin onarılmasına destek veriyor. Özellikle güneş sonrası için şahane bir ürün.

Lierac, Sunufic Apres Soleil, 119 TL

Tatil boyu güneşlenip bronzlaştınız. Şimdi sıra bronzluğunuzu maksimum sürede koruma! After sun’ların bunun için oldukça etkili olduğunu hatırlatalım.

Piz Buin, Tan Intensifying After Sun, 28,90 TL

Güneş sonrasında cildi rahatlatmaya yardımcı olan bu after sun bakım jeli, incecik formülüyle cilde yoğun nem ve konfor sunuyor.

Daylong, After Sun Gel, 54 TL

Bronzluğunuzun süresini maksimuma çıkarmayı hedefleyen bu losyon, besleyici ve nemlendirici özellikleriyle cilt bakımına da yardımcı oluyor.

Yves Rocher, Solaire After Sun, 37,90 TL

Güneşin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini göz ardı edemiyoruz! Bunun için erken yaşlanma etkilerine karşı koruma sağlayan bu güneş sonrası sütüyle cildinizi rahatlatmakta fayda var.

Bioderma, Photoderm Refreshing After Sun Milk, 64,50 TL

Güneş sonrası saçlarınızı ve vücudunuzu tuz, klor ve kumun zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olan bu sabun içermeyen bu şampuanla cildinizi koruma altına alabilirsiniz.

Nuxe, After Sun Hair & Body Shampoo, 39 TL

Bu losyon, aloe vera özü ve avokado yağıyla güneşten gerginleşen cildinizi rahatlatmak için etkili.

Moisturising After Sun Lotion, Nivea, 18 TL