Genel Nilay Yalçınkaya

SIRA DIŞI TWIST

Güneşli yaz günlerini geride bırakmaya başladığımız ve kışa adım adım yaklaştığımız şu günlerde yeni sezonda dolaplarımızı dolduracağımız yepyeni ürünleri düşünerek mutlu olmayanımız yoktur. Yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Twist, şehrin en cool tarzına sahip olmak isteyenleri mağazalarına bekleyerek rakiplerine kafa tutuyor. Hazırlayan: Can Çelik

TWIST_FW15_Campaign_0643

Militer kabanlar, püsküllü ceketler, tül detaylı etek ve postallar ile koleksiyonda maskülen ve feminen şıklığı bir arada kullanılmış. 90’lı yılların cool havasına sahip, vintage görünümlü parçalara yer veren marka ; rahatlığın ön planda olduğu Bohem temasıyla ise süet püsküllü yelekler, uzun triko hırkalar ve etnik kumaşlı deri ceketlerle cool şıklığı vaat ediyor.

TWIST_FW15_Campaign_0294

Sezonun gözde parçalarından crop top bluzlar, çiçek baskılı ve nakışlı trikolar da romantik giyinmeyi sevenlere çak yapıyor.

TWIST_FW15_Campaign_0450

Aksesuarsız sokağa adım atmam diye aksesuar tutkunları içinse bedene giyilen metal ağırlıklı zincir kolyeler, el bilezikleri, kıkırdak küpeleri ile sezona yeni bir soluk katacak.