Genel MODA HABER Debora Zakuto

RIHANNA’DAN PUMA ŞOVU

Rihanna Şubat'ta düzenlenecek New York Moda Haftası'nda Puma için hazırladığı özel koleksiyonunu sunacak. Şarkıcı Twitter hesabından bu özel gösteriyi izlemek isteyenler için ön bilet satışı yapılacağını duyurdu.

LOS ANGELES, CA - OCTOBER 07:  Singer Rihanna at Rihanna's 8th album artwork reveal for "ANTI" at MAMA Gallery on October 7, 2015 in Los Angeles, California.  (Photo by Christopher Polk/Getty Images for WESTBURY ROAD ENTERTAINMENT LLC)

Rihanna New York Moda Haftası’nda Puma için tasarladığı yeni koleksiyonunu görücüye çıkartacak ve özel bir şov sunacak. Rihanna by Puma koleksiyonu 12 Şubat’ta podyuma çıkacak. Şarkıcı bu şov için ön bilet satışı yapılacağını bugün Twitter hesabından duyurdu. 15.000 Dolar’dan başlayacak biletler; koleksiyondan özel parçalar, imzalı creeper ayakkabı çifti, gösteriden sonra kulis erişim davetiyesi ve Rihanna imzalı sanat eserlerini içeriyor. Bir yıl önce Puma kreatif direktörü olan Rihanna sanat ve kültür eğitimine teşvik etmek için dedesi anısına Clara Lionel Vakfı’nı kurmuştu. Biletlerden elde edilecek gelir vakfa bağışlanacak. Son bir not; Rihanna’nın kreatif önderliğinde hazırlanan koleksiyonun ilk parçası PUMA Creeper’in efsanevi modeli PUMA Suede, İstinye Park AVM PUMA mağazasında yerini aldı! Sınırlı sayıda satışa sunulan PUMA Creeper, pembe ve beyaz rengi ile dikkatleri üzerine çekiyor.